Menu
Logo
Fortuna
 

Nowe koszulki "Brunatnych"

Nowe koszulki "Brunatnych"

Nowy Sponsor Techniczny GKS Bełchatów to również nowe stroje, w których zespół będzie występował w rundzie wiosennej Fortuna 1 Ligi. Z przyjemnością prezentujemy szczegóły koszulek marki KEEZA.
 
Giekaesiascy będą występowali w koszulkach kolekcji KEEZA Elite modelu Liverpool (spodenki Tottenham), który charakteryzuje się specjalną siatką znajdującą się na tyle koszulki oraz na aplikacjach przy rękawach. Wspomagają one wentylację, dzięki czemu całkowicie eliminują uczucie dyskomfortu. Termoaktywna dzianina wykonana z wysokiej jakości przędzy mikrofilamentowej dodatkowo wzmacnia ten efekt. Fason produktu podkreśla sylwetkę i wzmacnia jego walory ergonomiczne.
 
W strojach pierwszego wyboru, czyli domowych, kolorem dominującym pozostanie zieleń. Wzór, który został przygotowany, bardziej doświadczonym kibicom powinien się dobrze kojarzyć. Nawiązano w nim do pionowych pasów z wykorzystaniem wszystkich barw klubowych.
 
Koszulki wyjazdowe pozostaną białe a elementami charakterystycznymi są: poziomy zielono-czarny pas na środku, grafika koła czerpakowego koparki wykorzystywanej w górnictwie odkrywkowym oraz mankiety w dwóch kolorach (zielonym i czarnym).
 
Dla kompletów bramkarskich przewidziano dwa kolory: żółty z czarnymi akcentami i niebieski z białymi akcentami. W obu przypadkach zachowana została grafika koła czerpakowego na froncie.
 
Wspólne elementy, jakie kibice znajdą na wszystkich koszulkach, to hasło "DUMA GÓRNICZEGO MIASTA" w dolnej ich częściach oraz na wysokości karku rok powstania klubu z grafiką koła czerpakowego.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2021-03-12
17:40
D
GKS Tychy
GKS
Tychy
2021-03-20
17:00
W
Odra Opole
Odra
Opole
2021-03-27
16:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1725152