Menu
Logo
Fortuna
 

W poniedziałek start przygotowań

W poniedziałek start przygotowań

Po związanej z okresem urlopowo-świątecznym miesięcznej przerwie do treningów wraca pierwsza drużyna GKS Bełchatów. Przygotowania do rundy wiosennej pierwszoligowiec rozpocznie w poniedziałek 11 stycznia.

I od razu będzie to wymagający czas dla zawodników, ponieważ trener Marcin Węglewski zaplanował w inauguracyjnym tygodniu dziesięć jednostek treningowych i pierwszy mecz sparingowy.

W poniedziałek kadra „Brunatnych” zostanie podzielona na dwie podgrupy. Pierwsza ekipa wyjdzie o godz. 10 na boisko sztuczne Miejskiego Centrum Sportu, gdzie po przeprowadzeniu testu MAS (Maximal Aerobic Speed) rozpocznie właściwy trening. Po zejściu z boiska grupa ta uda się do trybuny północnej, gdzie będzie ćwiczyć w sali fitness. O godz. 11. na boisko sztuczne wejdzie druga grupa, po czym na godz. 12 przejdzie na matę. O godz. 16 na „sztuce” spotka się już pełna kadra bełchatowian.

Podobnie jak poniedziałek (poza testem MAS) mają wyglądać kolejne cztery dni. Dopiero w sobotę 16 stycznia giekaesiacy będą mieli odstępstwo od tej obowiązkowej rutyny, czyli mecz kontrolny ze Zniczem Pruszków. Spotkanie to zostało zaplanowane na godz. 11.

Uwaga! Z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa, nie będzie możliwa obserwacja treningów czy sparingu z trybunki boiska sztucznego.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2021-02-27
00:00
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2021-03-06
00:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1648380