Menu
Logo
Fortuna
 

Powroty do Ekstraklasy

Powroty do Ekstraklasy

Przemysław Zdybowicz i Jakub Witek rozpoczną przygotowania do wiosny 2021 w klubach PKO Ekstraklasy, które już teraz poinformowały o skróceniu ich wypożyczeń do GKS Bełchatów.

Zgodnie z umowami transferowymi, wypożyczające tych zawodników kluby skorzystały z możliwości skrócenia pobytu swoich piłkarzy po rundzie jesiennej. Jak widać sztaby szkoleniowe ekstraklasowiczów pozytywnie oceniły te pół sezonu w wykonaniu wspomnianych młodzieżowców w Fortuna 1 Lidze. Tym samym Kuba Witek wraca do Wisły Płock a Przemek Zdybowicz do Wisły Kraków.

Powroty do Ekstraklasy to kolejne w ostatnich latach przykłady na to, że GKS Bełchatów jest znakomitym miejscem do pracy i rozwoju młodych zawodników.

18-letni Jakub Witek dołączył do zespołu Marcina Węglewskiego dopiero 4 września i zadebiutował w 5. kolejce przeciwko Odrze Opole. Wystąpił w tym sezonie w ośmiu meczach Fortuna 1 Ligi, w których został upomniany pięcioma żółtymi kartkami. Defensywny pomocnik na boiskach spędził 470 minut.

Blisko 21-letni Przemysław Zdybowicz został wypożyczony z Krakowa 12 sierpnia i zagrał dla swojego macierzystego klubu w 15 meczach Fortuna 1 Ligi oraz jednym PP, w których strzelił dwie bramki - obie w pojedynku w Gdyni. Młodzieżowy napastnik zaliczył jesienią 783 minuty.

Obu młodzieżowcom dziękujemy za grę dla naszego klubu i życzymy powodzenia w zimowych okresie przygotowawczym!

Odejścia tych zawodników są impulsem do poszukiwań nowych rozwiązań personalnych w kadrze GKS Bełchatów, która 11 stycznia rozpocznie pod okiem trenera Marcina Węglewskiego zimowe przygotowania.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2021-02-27
00:00
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2021-03-06
00:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1648419