Menu
Logo
Fortuna
 

Jesień GKS w podsumowaniu InStat

Jesień GKS w podsumowaniu InStat

Pomimo ogromnych trudności, w tym tych związanych z epidemią koronawirusa, drużynie GKS Bełchatów udało się rozegrać wszystkie 17 meczów w Fortuna 1 Lidze. Prezentowaliśmy Wam po nich indywidualne i zespołowe statystyki przygotowane przez plaformę InStat. Teraz czas na kilka liczb podsumowujących jesień.

GKS Bełchatów zdobył jesienią 12 bramek, co dawało średnio 0.71 gola na mecz. Giekaesiacy byli najskuteczniejsi w dwóch kwadransach: między 16. a 30. minutą oraz 46. a 60., kiedy to trafiali do siatki przeciwnika trzykrotnie. Dwukrotnie udało się zdobyć gola bezpośrednio z rzutu wolnego a ich autorem był Mariusz Magiera.
 
Bełchatowianie stracili 21 goli, co przełożyło się na średnią meczową 1.24. Najsłabiej bronili tuż przed przerwą, kiedy to rywale zdobyli łącznie 5 bramek. Dodatkowo 10 goli padło po stałych fragmentach gry, z czego 5 po pewnie wykonanym rzucie karnym.
 
Najlepszym średnim Index InStat mogą się pochwalić Marcin Sierczyński (218), Arkadiusz Najemski (215) oraz Paweł Lenarcik i Mariusz Magiera (obaj 213). W klasyfikacji kanadyjskiej (gol+asysta) na prowadzeniu jest Łukasz Wroński (1+4) przed Patrykiem Makuchem (3+1).
 
"Wronka" też najczęściej był autorem celnych podań kluczowych (17) a Makuch oddał najwięcej strzałów na bramkę przeciwnika (34). Nasz skrzydłowy również wykonał najwięcej dryblingów (68) a napastnik ponad dwustukrotnie (231) wchodził w pojedynki ofensywne, z czego blisko połowę z nich wygrał.
 
Nasi gracze zostali upomniani 42 żółtymi kartkami i dwiema czerwonymi, w konsekwencji dwóch żółtych. Najczęściej faulowanym graczem był Wroński (28), zaś najwięcej razy faulował Gancarczyk (35). Z kolei Jakub Witek faulował średnio ponad 4 razy na 90 minut.

PEŁNY RAPORT CAŁEJ LIGI

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2021-02-27
00:00
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2021-03-06
00:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1648482