Menu
Logo
Fortuna
 

Dziesięć meczów juniorów z 6-8 listopada

Dziesięć meczów juniorów z 6-8 listopada

Sześć zwycięstw w dziesięciu meczach odnieśli juniorzy GKS Bełchatów w weekend 6-8 listopada. Poznajcie podsumowanie wszystkich spotkań z udziałem młodych "Brunatnych".

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
8.11.2020
GKS Bełchatów - UKS SMS ŁÓDŹ 6:0 (3:0)
Bramki dla GKS: 13’ Mateusz Kempski karny, 31’ Mateusz Kempski asysta Sionkowski, 38’ Nikodem Pawlak asysta Ossowski, 75’ Bartosz Kołodziejczyk asysta Jaszczak, 81’ Jeremiasz Góralczyk asysta Jaszczak, 88’ Kacper Sionkowski asysta Góralczyk

Skład GKS: Wróblewski (81’ Tkaczyński) - Trzeboński B. (81’ Ochocki), Wenus, Trzeboński J., Kołodziejczyk, Osowski (61’ Przywara), Pawlak (58’ Jakubiec), Miarka (66’ Góralczyk), Sztark (61’ Stefaniak), Sionkowski, Kempski (66’ Jaszczak)

Trener Adam Konstańczuk

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
8.11.2020 r.
GKS Bełchatów - Włókniarz Pabianice 8:1 (3:1)
Bramki dla GKS: 6’ Bartłomiej Tomski asysta Olszewski, 23’ Filip Olszewski asysta Stemplewski, 42’, Kacper Konstańczuk asysta Szymczak, 57’ Filip Olszewski asysta Kusiak, 67’ Jakub Kusiak asysta Langier, 79’ Olszewski Filip asysta Kwiecień, 84’ Filip Kwiecień asysta Kuśmierek, 89’ Dawid Pietryka asysta Langier

Skład GKS: Wolankiewicz (46’ Retyk) – Ochocki (46’ Pietryka), Pater (46’ Jurczyk), Piechura (46’ Kwiecień), Stemplewski, Stolarczyk (46’ Kuśmierek), Langier, Tomski (46’ Korpas), Szymczak (46’ Kusiak), Konstańczuk, Olszewski
Trener Adam Konstańczuk

Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
8.11.2020 r.
GKS Bełchatów - Escola Warszawa 1:1 (0:1)
Bramka dla GKS: 67. Wrąbel (as. Miarka)

Skład GKS: Gogul Konrad (46. Pawlak Bartosz), Frączyk Kacper (46. Kępniak Dawid), Szczepaniak Jakub, Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik, Kmiecik Dawid (46. Woźniakowski Dawid), Kurzawa Ernest (76. Rygała Bartłomiej), Chachuła Kacper (46. Miarka Mateusz), Sarnik Szymon, Żegota Marcel (61. Wrąbel Jakub), Czyżewski Szymon (61. Stelmach Igor)Na ławce pozostali: Jurczyk Paweł i Gogul Konrad

Trener Adrian Teodorczyk

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
7.11.2020 r.
GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź 0:1

Skład GKS: Wiktor Wójcik-Mateusz Kubiszewski, Jonasz Wiewiórowski, Eryk Wiśniewski (46’ Adam Gryczka), Mikołaj Kabziński, Wiktor Retkiewicz, Dominik Retkiewicz, Grzegorz Tomczyk, Wiktor Szczap (53’ Maksymilian Przebierała), Marcel Wojtasik (70’ Patryk Masiarek), Mikołaj Krzysztofik (46’ Bartosz Wiśniewski)

Trener Adam Paluszek

I LW Trampkarzy C2 (2006)
7.11.2020 r.
GKS Bełchatów - UKS SMS II Łódź 2:3 (1:0)
Bramki dla GKS: 27’ Adam Łaski (asysta Bartek Pietruszka), 58’ Franek Węglewski (asysta Bartek Pietruszka)

Skład GKS: Aleksander Świderski, Jan Nowak, Olek Skrobek, Kuba Krawętek, Kuba Szczepański, Filip Kwapiński, Franek Kołek, Adam Łaski, Marcel Urbański, Franek Węglewski, Bartek Pietruszka
Rezerwowi: Wiktor Kaczmarek, Michał Domański, Mateusz Jaśkiewicz

Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz

I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
6.11.2020
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź 4:2 (3:0)
Bramki dla GKS: 22’ Sadziński (as. Irzykowski), 26’ Kwaśnik (as. Pazera), 32’ Sadziński (as. Mras), 63’ Sadziński (as. Kwaśnik) 

Skład GKS: Mikołaj Gaspar - Julian Irzykowski, Mateusz Sokołowski, Marcin Kluska, Damian Wróblewski - Marcel Sadziński, Krzysztof Pazera, Bartosz Kwaśnik, Franciszek Szymczyk - Bogdan Gurin-Klupś, Tobiasz Mras
                     
Grali także: Jakub Kowalczyk, Adrian Małocha, Filip Zawiasa, Filip Ślizak, Kacper Kłysik, Dawid Wolankiewicz, Oliwier Sadowski

Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras

OL Młodzik D2 (GKS 2008)
7.11.2020
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 0:2
Bramki dla GKS: Gembicki 12., 22.

Skład GKS: Wilk - Koszur, Polek, Pawełoszek, Pietrzak, Matysiak, Gembicki, Koszela, Cichuta Alvess

Grali również: Rymarczyk, Masaputs
 
Trener Piotr Kurzawski
Kierownik drużyny Marek Matysiak

Liga Młodzik D2 (GKS 2009)
7.11.2020 r.
GKS Bełchatów - RAP Radomsko 2:3 (1:0)
Bramki dla GKS: Cyran, Domagała

Skład GKS: Ciachorowksi Oskar, Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Piotrowski Szymon, Szulc Jakub, Maciąg Stanisław, Świątek Igor, Rorat Iwo, Cyran Filip, Tenentka Miłosz, Woszczyk Hubert, Wesołowski Szymon
 
Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek
 
Liga Młodzik 2009 D2 gr. 6 (GKS 2010)
7.11.2020
GKS Bełchatów - Astoria Szczerców 21:0
Bramki dla GKS: Sobolewski K. 10, Kostrzewa 2, Paradowski, Terkalski 2, Kurzawski, Zochniak, Bartosiak 3, Głowacki

Skład GKS: Kupiec, Salon, Kurzawski, Kwieciński, Terkalski, Kostrzewa, Chmielewski, Sobolewski K, Gradowski- Bartosiak, Paradowski, Grzyb, Zochniak, Głowacki, Przerywacz, Haładaj, Sobolewski T.

Trener Bartłomiej Kondracki

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 8
8.11.2020
Relax Czerniewice - GKS Bełchatów 1:5
Bramki dla GKS: Szymczyk, Zadumiński, Niewiadomski, Rożentalski, Wolańczyk

Skład GKS: Wódka, Lis, Pasternak, Murzyła, Motyl, Niewiadomski, Piekarski, Pazera, Rożentalski - Paprocki, Kościelny, Zadumiński, Wolańczyk, Szymczyk

Trener Bartłomiej Kondracki

Fot. Piotr Tokarczyk


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-12-05
12:30
W
Puszcza Niepołomice
Puszcza
Niepołomice
2020-12-12
12:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

   



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1589111