Menu
Logo
Fortuna
 

Mecze bez kibiców do odwołania

Mecze bez kibiców do odwołania

Podczas czwartkowej konferecji prasowej dotyczącej nowych obostrzeń spowodowanych zagrożeniem epidemicznym związanych z koronawirusem, prezes Rady Ministrów poinformował między innymi, że wydarzenia sportowe, w tym mecze piłkarskie, będą do odwołania odbywać się bez udziału publiczności.

Taki stan będzie obowiązywał od 17 października wszędzie tam, gdzie wprowadzono tzw. żółte i czerwone strefy. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu terytorium całego kraju zostało objęte strefą żółtą lub czerwoną. Te ponowne ograniczenia związane są z notowanym od kilku tygodni gwałtownym wzrostem zakażeń COVID-19.

Następuje zatem powrót do stanu, który obowiązywał od 9 marca do 19 czerwca tego roku, kiedy podczas meczów PKO Ekstraklasy oraz Fortuna 1 Ligi i 2 ligi trybuny były puste.

Tym samym drużyna GKS Bełchatów rozegra drugi z rzędu mecz ligowy bez udziału kibiców, tym razem na wyjeździe. Tak jak przed tygodniem powiat bełchatowski, tak w czwartek Nowy Sącz został zakwalifikowany do tzw. czerwonej strefy.

Najbliższe spotkanie na własnym stadionie giekaesiacy rozegrają dopiero 7 listopada przeciwko Resovii Rzeszów. Trudno teraz prognozować, czy sytuacja pozwoli na uczestnictwo w nim kibiców w choćby 25 % pojemności trybun.

Niedzielną rywalizację GKS z Sandecją będzie można obejrzeć w serwisie internetowym IPLA.TV

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2020-11-07
17:00
D
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2020-11-13
19:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1529260