IV liga: Remis z zelowianami

W meczu 35. kolejki IV ligi występująca w odmłodzonym składzie drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów zremisowała z Włókniarzem Zelów 1:1. Nasz zespół prowadził dziś w zastępstwie Krystiana Kieracha Filip Polak.

W pierwszej połowie lepiej prezentowali się goście, którzy w 41. objęli prowadzenie a mieli jeszcze okazje do pokonania Kamila Bruchajzera. Druga część spotkania należała do bełchatowian, którzy stworzyli cztery bardzo dobre sytuacje, ale wykorzystali tylko jedną, kiedy Grzegorz Kowalski w 59. minucie wpakował piłkę z kilku metrów do siatki.

Debiuty w drugiej drużynie GKS zaliczyli dziś Hubert Berłowski i Marcjan Majcher.

PGE GKS II Bełchatów - Włókniarz Zelów 1:1