Wyjazdowy punkt GKS II

Po raz trzeci w tym sezonie spotkanie rezerw GKS Bełchatów zakończyło się remisem. Tym razem młodzi bełchatowianie w meczu 11. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) podzielili się punktami z Olimpią Wola Załężna, remisując na wyjeździe 2:2.

Do przerwy "Brunatni" przegrywali 0:1, by w drugiej połowie dwukrotnie trafić do bramki przeciwnika. W 67. minucie udało się to przy udziale piłkarza Olimpii a w 76. minucie z gola cieszył się Kacper Sionkowski, który wykorzystał dobre podanie Bartosza Kołodziejczyka.

W 12. kolejce GKS II Bełchatów zagra z będącym w czubie ligowej tabeli Włókniarzem Moszczenica. Mecz zaplanowany jest na 11 października, godz. 11:00.

Olimpia Wola Załężna - GKS II Bełchatów 2:2 (1:0)

Bramki dla GKS: 67. bramka samobójcza (as. Kempski Mateusz), 76. Sionkowski Kacper (as. Kołodziejczyk Bartosz)

Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz - Trzeboński Bartłomiej (56. Przywara Oskar), Ciołkowski Michał, Jakubiec Hubert, Kołodziejczyk Bartosz, Góralczyk Jeremiasz, Michalak Damian, Matuszewski Konrad (66. Kempski Mateusz), Szeibe Marcin (86. Trzeboński Jarosław), Mizera Kamil (86. Stefaniak Norbert), Sionkowski Kacper

Na ławce pozostali: Tkaczyński Oskar, Kaflowski Mateusz, Ochocki Sebastian

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Marek Cieślak