Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki meczów juniorów z 26-27 września

Wyniki meczów juniorów z 26-27 września

Komplet dziesięciu meczów rozegrały w miniony weekend w swoich ligach drużyny GKS Bełchatów. Prezentujemy podsumowanie wszystkich spotkań.

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
27.09.2020 r.
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1:5 (1:1)
Bramki dla GKS: 22’ Mateusz Kempski, 65’ Bartłomiej Trzeboński asysta Kempski, 71’ Bartosz Kołodziejczyk asysta Sionkowski, 74’ Bartosz Kołodziejczyk asysta Jaszczak, 81’ Mateusz Kempski asysta Sztark

Skład GKS: Wróblewski - Trzeboński B., Wenus, Trzeboński J., Kołodziejczyk, Przywara (61’ Góralczyk), Miarka (71’ Jaszczak), Pawlak, Ossowski (61’ Ochocki), Sionkowski (78’ Sztark), Kempski)

Trener Adam Konstańczuk

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
27.09.2020 r.
Skalnik Sulejów - GKS Bełchatów 0:7 (0:0)
Bramki dla GKS: 48. Olszewski Filip (as. Langier Wiktor), 55. Stolarczyk Jakub (as. Olszewski Filip), 67. Miarka Jakub (as. Olszewski Filip), 71. Korpas Wiktor (as. Tomski Bartłomiej), 75. Olszewski Filip (as. Stolarczyk Jakub), 76. Tomski Bartłomiej (as. Stolarczyk Jakub), 84. Retyk Adam (as. Olszewski Filip)

Skład GKS: Tkaczyński Oskar (46. Retyk Adam), Pietryka Dawid (46. Jurczyk Paweł), Piechura Konrad (46. Pater Kacper), Stemplewski Gustaw, Korpas Wiktor, Miarka Mateusz, Langier Wiktor, Tomski Bartłomiej, Stolarczyk Jakub, Wrąbel Jakub (46. Kmiecik Dawid), Olszewski Filip
Trener Adrian Teodorczyk

Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
27.09.2020 r.
GKS Bełchatów – Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 90’ Sarnik Szymon as. Chachuła Kacper

Skład GKS: Pawlak Bartosz, Frączyk Kacper, Michalski Patryk, Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik, Kwiecień Filip, Woźniakowski Dawid, Żegota Marcel (60’ Sarnik Szymon), Stelmach Igor (70’ Chachuła Kacper), Kurzawa Ernest, Czyżewski Szymon (80’ Kępniak Dawid)

Na ławce pozostał: Retyk Adam, Szczepaniak Jakub, Rygała Bartłomiej, Bartkiewicz Maciej

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik drużyny Krystian Pietryka

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
26.09.2020 r.
Widzew Łódź – GKS Bełchatów 3:1
Bramka dla GKS: Grzegorz Tomczyk (41’)
Czerwona kartka: Wiktor Wójcik (81’)

Skład GKS: Wiktor Wójcik-Mikołaj Kabziński (81’ Karol Grzejszczak), Jonasz Wiewiórowski, Mateusz Kubiszewski, Kacper Markiewicz, Wiktor Retkiewicz (78’ Mateusz Książczyk), Eryk Wiśniewski, Grzegorz Tomczyk, Patryk Masiarek, Emil Nowakowski (61’ Krystian Lipiński), Bartosz Wiśniewski

Trener Adam Paluszek
I LW Trampkarzy C2 (2006)
26.09.2020 r.
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 8:3 (3:1)
Bramki dla GKS: 20’ Franek Kołek - rzut karny (faulowany Jan Nowak), 54’ Franek Kołek - rzut karny (faulowany Bartek Pietruszka), 61’ Bartek Pietruszka (as. Kuba Krawętek)

Skład GKS: Aleksander Swiderski, Michał Domański, Olek Skrobek, Kuba Krawętek, Franek Kołek, Kuba Szczepański, Kamil Marciniec, Jan Nowak, Adam Łaski, Wiktor Kaczmarek, Bartek Pietruszka
Rezerwowi: Jarek Nowak, Franek Węglewski

Trener Marcin Węglewski

I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
26.09.2020 r.
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 4:0 (1:0)
Skład GKS: Mikołaj Gaspar - Bogdan Gurin-Klupś, Marcin Kluska, Julian Irzykowski, Tobiasz Stępień -  Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Kaspian Jasiczek, Marcel Sadziński - Tobiasz Mras, Dawid Szczepocki

Grali także: Jakub Kowalczyk Adrian Małocha, Filip Zawiasa, Dawid Wolankiewicz, Kacper Kłysik, Kornel Mazurek

Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras

OL Młodzik D2 (GKS 2008)
26.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Ceramika Opoczno 5:1
Bramki dla GKS: Papuga 2., 46., Gembicki 31., 55., Matysiak 6.

Skład GKS: Wilk - Koszur, Polek, Cichuta-Alves, Pietrzak - Matysiak, Gembicki, Koszela - Papuga
Grali również: Pawlak, Masapust

Trener Piotr Kurzawski
Kierownik drużyny Robert Gembicki

Młodzik D2 (GKS 2009)
27.09.2020 r.
RAP Radomsko - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Domagała

Skład GKS: Ciachorowski Oskar, Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Piotrowski Szymon, Szulc Jakub,  Wesołowski Szymon, Woszczyk Kacper, Adrian Szczepaniak.
 
Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 6 (GKS 2010)
26.09.2020 r.
Grabka Grabica - GKS Bełchatów 1:2
Bramki dla GKS: Sobolewski K. 2

Skład GKS: Kupiec, Kwieciński, Kurzawski, Gradowski, Sobolewski T., Sobolewski K., Chmielewski, Terkalski, Zochniak - Salon, Grzyb, Głowacki, Kostrzewa, Paradowski

Trener Bartłomiej Kondracki
Grano 2x30 min

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 8
26.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Stal Niewiadów 1:1
Bramka dla GKS: Motyl

Skład GKS: Wódka, Lis, Murzyła, Kościelny, Motyl, Pazera, Piekarski, Niewiadomski, Rożentalski- Paprocki, Szymczyk, Zadumiński

Trener Bartłomiej Kondracki
Grano 2x30 min

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2020-11-07
17:00
D
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2020-11-13
19:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

   



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1529242