Menu
Logo
Fortuna
 

Sprzedaż biletów na mecz z ŁKS

Sprzedaż biletów na mecz z ŁKS

Na koniec września kibiców GKS Bełchatów czeka emocjonujące widowisko. GIEKSA Arena będzie miejscem rozegrania piłkarskich derbów województwa łódzkiego, w których rywalem „Brunatnych” będzie ŁKS Łódź. Spotkanie rozpocznie się w środę 30 września o godz. 19:00 a bilety na te mecz są już do nabycia w aplikacji internetowej.

Dla naszych kibiców udostępnione będą trzy trybuny: południowa (B), zachodnia (C) i północna (D), na których należy zajmować co drugie miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie.

Trybuny wschodnia (strefa 1) i honorowa (strefa 0/1) nadal funkcjonują jako trybuny "techniczne", bez możliwości wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji, dziennikarze i fotoreporterzy).

Ogółem, w związku ze spełnieniem wszelkich wytycznych, odjęciu wymienionych stref i zarezerwowanych sektorów, do sprzedaży trafiło blisko 1300 biletów. Ponadto tego dnia spodziewamy się przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości.

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest na stronie bilet.gksbelchatow.comPoza zakupem przez aplikację internetową zapraszamy po wejściówki do Punktu Obsługi Kibica według harmonogramu:

26.09. w godz. 10 - 13
28-29.09. w godz. 12 - 17

W dniu meczu bilety można kupować tylko na bilet.gksbelchatow.com, natomiast w POK-u będzie możliwa wymiana lub odbiór Kart Kibica (gdz. 14 - 19:45).

Po zakupie biletu w aplikacji prosimy o wydruk potwierdzenia lub okazanie go ochronie przy wejściu na urządzeniu mobilnym.

Bilety na to spotkanie można zakupić w dwóch cenach:

- NORMALNY: 20 zł (z Kartą Kibica) / 25 zł (bilet do samodzielnego wydruku)
- ULGOWY: 15 zł (z Kartą Kibica) / 20 zł (bilet do samodzielnego wydruku)
- DZIECIĘCY: 5 zł (z Kartą Kibica) / 10 zł (bilet do samodzielnego wydruku)

Uwaga! Z uwagi na wyjątkowe okoliczności wszystkim dzieciom do 13. roku życia należy kupić bilet w cenie 5/10 zł.

W przypadku zakupu przez Internet nowej Karty Kibica, będzie ją można odebrać w dniu meczu w Punkcie Obsługi Kibica po okazaniu dowodu tożsamości.

Karty VIP i SuperVIP

Posiadaczy kart VIP i SuperVIP na rundę jesienną 2020/21 zapraszamy na trybunę północną kołowrotem od ul. Sportowej 3. Tam także w dalszym ciągu można odebrać karty na nową rundę.

W przypadku chęci zakupu biletu bądź karty VIP na rundę jesienna prosimy o kontakt: marketing[at]gksbelchatow.com

Vouchery

Vouchery wydane przez Klub na rundę jesienną 2020/21 należy obowiązkowo wymienić na bilety w Punkcie Obsługi Kibica (po okazaniu dowodu tożsamości lub Karty Kibica). Przy wymianie należy wskazać wybrane przez siebie miejsce na dostępnych trybunach.

Wejście na stadion

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 90 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odstępach co 1,5 m od siebie. Przykładamy do czytnika Kartę Kibica z nabitym biletem lub okazujemy wydrukowany bilet jednorazowy oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Bilet można też nabyć bez Karty Kibica przez bilet.gksbelchatow.com podając dane osobowe a następnie wydrukować potwierdzenie, które należy okazać ochronie przy wejściu. Potwierdzenie można też pokazać na ekranie telefonu. Sugerujemy zakupu dokonać jak najszybciej.

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywają się w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagażu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na oznaczonych miejscach.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Zakrywanie nosa i ust

Kibice są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice, szaliki itp.) począwszy od oczekiwania w kolejce do kontroli dostępu, poprzez dotarcie na wyznaczone miejsce na sektorze i poruszanie się po stadionie w trakcie i po zakończeniu spotkania. Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa:
 
- w takcie sprawdzenia tożsamości w punkcie kontroli dostępu do stadionu,
- po zajęciu na trybunie miejsca;

Kibic zobowiązany jest do odkrycia ust i nosa na polecenie służb porządkowych lub stewarda.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Napoje i catering

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Bagaże podręczne i depozyt

Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych takich jak plecaki, torby, nerki, reklamówki. Depozyt nie jest udostępniony przez organizatora.

Liczba i rozmieszczenie kibiców na trybunach

Mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu. Miejsca na trybunach przygotowane są w taki sposób, by zachować odpowiedni dystans między kibicami. Zajmujemy co drugie miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie. Nie dotyczy to kibica z dzieckiem do 13. roku życia, rodzin, widza z osobą niepełnosprawną. Wtedy w danym rzędzie osoby te siedzą obok siebie a pozostali kibice w odpowiednich odstępach.

Gromadzenie się

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera oraz przestrzegania zasad publikowanych na tablicach informacyjnych.

Dotyczy to między innymi kontroli:

- liczby osób jednorazowo przebywających w toaletach,
- kontroli zakrywania ust i nosa,
- zachowania odległości między widzami;

Wyjście po zakończeniu meczu

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C), północnej (D) oraz przedstawiciele mediów (A) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia. W drugiej kolejności z GIEKSA Areny prosimy o wyjście kibiców z trybuny południowej (B).

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2020-11-07
17:00
D
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2020-11-13
19:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

   



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1529330