Wyniki meczów juniorów z 12-13 września
Dziesięć meczów, w tym siedem wygranych, rozegrały w miniony weekend juniorskie drużyny GKS Bełchatów. Poznajcie wyniki wszystkich spotkań w podsumowaniu weekendu.
I LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
12.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramki dla GKS: 69’ Nikodem Pawlak - karny
Skład GKS: Wróblewski – Ochocki, Jakubiec Trzeboński J., Terkiewicz (46’ Stefaniak), Bujak (73’ Szymczak), Miarka, Pawlak, Sztark (’46 Kaflowski), Jaszczak - Ossowski
Trener Adam Konstańczuk
II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
12.09.2020 r.
Włókniarz Pabianice - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 90. Stolarczyk Jakub (as. Stemplewski Gustaw)
Żółta kartka: Pater Kacper
Skład GKS: Retyk Adam, Korpas Wiktor, Piechura Konrad (61. Domański Maciej), Pater Kacper, Stemplewski Gustaw, Szczepaniak Jakub, Langier Wiktor, Tomski Bartłomiej, Stolarczyk Jakub, Kaliszuk Oskar, Wolankiewicz Mateusz (46. Kuśmierek Marcel)
Trener Adrian Teodorczyk
Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
12.09.2020
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 5:0 (2:0)
Skład GKS: Pawlak Bartosz (75’Gogul Konrad), Frączyk Kacper, Michalski Patryk, Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik (75’Pietryka Dawid), Chachuła Kacper (60’Wrąbel Bartłomiej), Woźniakowski Dawid, Kwiecień Filip (46’ Kmiecik Dawid), Kurzawa Ernest, Czyżewski Szymon, Wojtasik Marcel (60’ Miarka Mateusz)
Trener Dawid Ciupiński
Kierownik drużyny Krystian Pietryka
I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
13.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 6:0
Trener Adam Paluszek
I LW Trampkarzy C2 (2006)
13.09.2020 r.
UKS SMS II Łódź - GKS Bełchatów 3:3 (2:0)
Bramki dla GKS: 41’ Franek Węglewski (bezpośrednio z rzutu wolnego), 57’ Marcel Urbański (as. Franek Węglewski), 67’ Marcel Urbański (as. Franek Kołek)
Skład GKS: Aleksander Świderski, Jan Nowak, Bartek Pietruszka, Jakub Krawętek, Franek Kołek, Jakub Szczepański, Olek Skrobek, Adam Łaski, Franek Węglewski, Kamil Marciniec, Marcel Urbański
Rezerwowi: Jarek Nowak, Wiktor Kaczmarek, Michał Domański, Wojtek Sewerynek,
Trener Marcin Węglewski
I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
12.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 1:3 (0:1)
Bramki dla GKS: 17’ Mras (as. Jasiczek), 60’ Mras (as. Sadziński), 80’ Pazera (as. Gurin-Klupś)
Skład GKS: Mikołaj Gaspar- Bogdan Gurin-Klupś, Kaspian Jasiczek, Julian Irzykowski, Damian Wróblewski - Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Franciszek Szymczyk, Marcel Sadziński - Tobiasz Mras, Dawid Szczepocki
Grali także: Adrian Małocha, Filip Zawiasa, Filip Ślizak, Dawid Wolankiewicz, Kacper Kłysik, Tobiasz Stępień
Na ławce pozostał: Eryk Grzesiak
Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras
OL Młodzik D2 (GKS 2008)
12.09.2020 r.
GKS Bełchatów - APN Piotrków Tryb. 3:1
Bramki dla GKS: Matysiak 19., Gembicki 24., Matysiak 60.
Skład GKS: Wilk - Koszur, Pawełoszek, Polek, Pietrzak - Matysiak, Gembicki, Papuga - Masapust
Rezerwowi: Sinkiewicz, Motyl, Koszela, Cichuta - Alves.
Trener Piotr Kurzawski
Kierownik Matysiak Marek
Młodzik D2 (GKS 2009)
12.09.2020 r.
GKS Bełchatów - LUKS Czartoria Ręczno 10:1 (6:0)
Bramki dla GKS: Ciachorowski 3’ 35’, Domagała 5’ 10’, Majchrzak 16’, Woszczyk, 28’, Rorat 29’, Wojtala 40’, 45’
Skład GKS: Ciachorowski Oskar, Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Martyniak Maciej, Mazurek Błażej, Piotrowski Szymon, Rorat Iwo, Szulc Jakub, Świątek Igor, Wesołowski Szymon, Wojtala Igor, Woszczyk Kacper, Adrian Szczepaniak, Patryk Kurowski.
Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek
Liga Młodzik 2009 D2 gr. 6 (GKS 2010)
12.09.2020 r.
Astoria Szczerców - GKS Bełchatów 0:16
Bramki dla GKS: Sobolewski T. 5, Zochniak 4, Sobolewski K. 3, Paradowski 2, Gradowski, Kwieciński
Skład GKS: Kupiec, Kurzawski, Kwieciński, Gradowski, Chmielewski, Paradowski, Sobolewski T., Sobolewski K., Zochniak - Grzyb, Terkalski, Kostrzewa, Salon, Głowacki, Gretkowski
Trener Bartłomiej Kondracki
Liga Młodzik 2009 D2 gr. 8
13.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Relax Czerniewice 6:2
Bramki dla GKS: Szymczyk, Murzyła, Zawieja, Rożentalski 3
Skład GKS: Wódka, Lis, Pasternak, Murzyła, Kościelny, Motyl, Zadumiński, Piekarski, Szymczyk- Paprocki, Rożentalski, Niewiadomski, Wolańczyk, Pazera, Zawieja
Trener Bartłomiej Kondracki
Fot. Piotr Tokarczyk