Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki meczów juniorów z 12-13 września

Wyniki meczów juniorów z 12-13 września

Dziesięć meczów, w tym siedem wygranych, rozegrały w miniony weekend juniorskie drużyny GKS Bełchatów. Poznajcie wyniki wszystkich spotkań w podsumowaniu weekendu.

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
12.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramki dla GKS: 69’ Nikodem Pawlak - karny

Skład GKS: Wróblewski – Ochocki, Jakubiec  Trzeboński J., Terkiewicz (46’ Stefaniak), Bujak (73’ Szymczak), Miarka, Pawlak, Sztark (’46 Kaflowski), Jaszczak - Ossowski

Trener Adam Konstańczuk

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
12.09.2020 r.
Włókniarz Pabianice - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka dla GKS: 90. Stolarczyk Jakub (as. Stemplewski Gustaw)
Żółta kartka: Pater Kacper
 
Skład GKS: Retyk Adam, Korpas Wiktor, Piechura Konrad (61. Domański Maciej), Pater Kacper, Stemplewski Gustaw, Szczepaniak Jakub, Langier Wiktor, Tomski Bartłomiej, Stolarczyk Jakub, Kaliszuk Oskar, Wolankiewicz Mateusz (46. Kuśmierek Marcel)
 
Trener Adrian Teodorczyk

Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
12.09.2020
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 5:0 (2:0)

Skład GKS: Pawlak Bartosz (75’Gogul Konrad), Frączyk Kacper, Michalski Patryk, Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik (75’Pietryka Dawid), Chachuła Kacper (60’Wrąbel Bartłomiej), Woźniakowski Dawid, Kwiecień Filip (46’ Kmiecik Dawid), Kurzawa Ernest, Czyżewski Szymon, Wojtasik Marcel (60’ Miarka Mateusz)

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik drużyny Krystian Pietryka

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
13.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 6:0

Trener Adam Paluszek
I LW Trampkarzy C2 (2006)
13.09.2020 r.
UKS SMS II Łódź - GKS Bełchatów 3:3 (2:0)
Bramki dla GKS: 41’ Franek Węglewski (bezpośrednio z rzutu wolnego), 57’ Marcel Urbański (as. Franek Węglewski), 67’ Marcel Urbański (as. Franek Kołek)

Skład GKS: Aleksander Świderski, Jan Nowak, Bartek Pietruszka, Jakub Krawętek,  Franek Kołek, Jakub Szczepański, Olek Skrobek,  Adam Łaski, Franek Węglewski, Kamil Marciniec, Marcel Urbański

Rezerwowi: Jarek Nowak, Wiktor Kaczmarek, Michał Domański, Wojtek Sewerynek,
Trener Marcin Węglewski

I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
12.09.2020 r.
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 1:3 (0:1)
Bramki dla GKS: 17’ Mras (as. Jasiczek), 60’ Mras (as. Sadziński), 80’ Pazera (as. Gurin-Klupś)

Skład GKS: Mikołaj Gaspar- Bogdan Gurin-Klupś, Kaspian Jasiczek, Julian Irzykowski, Damian Wróblewski - Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Franciszek Szymczyk, Marcel Sadziński - Tobiasz Mras, Dawid Szczepocki

Grali także: Adrian Małocha, Filip Zawiasa, Filip Ślizak, Dawid Wolankiewicz, Kacper Kłysik, Tobiasz Stępień
 
Na ławce pozostał: Eryk Grzesiak

Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras

OL Młodzik D2 (GKS 2008)
12.09.2020 r.
GKS Bełchatów - APN Piotrków Tryb. 3:1
Bramki dla GKS: Matysiak 19., Gembicki 24., Matysiak 60.

Skład GKS: Wilk - Koszur, Pawełoszek, Polek, Pietrzak - Matysiak, Gembicki, Papuga - Masapust

Rezerwowi: Sinkiewicz, Motyl, Koszela, Cichuta - Alves.

Trener Piotr Kurzawski
Kierownik Matysiak Marek

Młodzik D2 (GKS 2009)
12.09.2020 r.
GKS Bełchatów - LUKS Czartoria Ręczno 10:1 (6:0)
Bramki dla GKS: Ciachorowski 3’ 35’, Domagała 5’ 10’, Majchrzak 16’, Woszczyk, 28’, Rorat 29’, Wojtala 40’, 45’

Skład GKS: Ciachorowski Oskar, Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Martyniak Maciej, Mazurek Błażej, Piotrowski Szymon, Rorat Iwo, Szulc Jakub, Świątek Igor, Wesołowski Szymon, Wojtala Igor, Woszczyk Kacper, Adrian Szczepaniak, Patryk Kurowski.

Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 6 (GKS 2010)
12.09.2020 r.
Astoria Szczerców - GKS Bełchatów 0:16
Bramki dla GKS: Sobolewski T. 5, Zochniak 4, Sobolewski K. 3, Paradowski 2, Gradowski, Kwieciński

Skład GKS: Kupiec, Kurzawski, Kwieciński, Gradowski, Chmielewski, Paradowski, Sobolewski T., Sobolewski K., Zochniak - Grzyb, Terkalski, Kostrzewa, Salon, Głowacki, Gretkowski

Trener Bartłomiej Kondracki

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 8
13.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Relax Czerniewice 6:2
Bramki dla GKS: Szymczyk, Murzyła, Zawieja, Rożentalski 3

Skład GKS: Wódka, Lis, Pasternak, Murzyła, Kościelny, Motyl, Zadumiński, Piekarski, Szymczyk- Paprocki, Rożentalski, Niewiadomski, Wolańczyk, Pazera, Zawieja

Trener Bartłomiej Kondracki

Fot. Piotr Tokarczyk




 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2020-11-07
17:00
D
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2020-11-13
19:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

   



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1529281