Menu
Logo
Fortuna
 

Akredytacje jednorazowe na sobotę

Akredytacje jednorazowe na sobotę

W sobotę 19 września o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim rozpocznie się mecz 4. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a GKS Tychy. Podobnie jak w ostatnich domowych spotkaniach „Brunatnych”, udział przedstawicieli mediów będzie ograniczony.

Zgodnie z wytycznymi organizacji meczów w związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19, GKS "Bełchatów" S.A. nie wydawał akredytacji stałych na trwającą rundę jesienną sezonu 2020/21. W systemie Accredito trwa obecnie proces przyjmowania wniosków o akredytacje jednorazowe na mecz z „Tyskimi”, który zakończy się w piątek o godz. 14:00.

Na ten mecz będzie mogło wejść 20 przedstawicieli prasy i 15 fotoreporterów oraz przedstawiciele mediów klubowych. Danej redakcji przyznana może być maksymalnie jedna akredytacja prasowa oraz fotoreporterska. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu akredytacji decydować będzie Klub. Wnioski akredytacje można już składać w systemie Accredito. Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19.

Odbiór akredytacji jednorazowej będzie możliwy tradycyjnie w kasie „A” od ul. 1 Maja na godzinę przed meczem po okazaniu dowodu tożsamości. Wejście na trybunę prowadzić będzie kołowrotem na lewo od kasy. Dla dziennikarzy oraz fotoreporterów udostępnione zostaną miejsca na sektorach A2, A3 i A4 na trybunie A (wschodniej).

Co istotne, nie będzie możliwości pracy z poziomu murawy ani trybuny honorowej. Sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Na trybunie będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych klubu. Toalety będą dostępne w trybunie południowej.

Konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn. Konferencję przeprowadza rzecznik klubu gospodarza, który znajduje się na liście izolacji. Na mecz GKS z GKS Tychy pytania do szkoleniowców będzie można przesyłać drogą sms (510-288-148) lub mailową, a one następnie w imieniu dziennikarzy zostaną zadane uczestnikom.

Obecni na stadionie przedstawiciele mediów zobowiązani będą do zasłaniania nosa oraz ust w momencie odbioru akredytacji i wchodzenia na trybunę (poza momentami identyfikacji), zachowania dystansu społecznego i stosowania się do ogólnych zasad bezpieczeństwa.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510552