Menu
Logo
Fortuna
 

Bilety na mecz z GKS Tychy

Bilety na mecz z GKS Tychy

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Bełchatów podejmować będzie na GIEKSA Arenie tyski GKS. Spotkanie zaplanowano na sobotę 19 września, godz. 18:00. Bilety na to spotkanie są już do nabycia w aplikacji internetowej a od środy również w Punkcie Obsługi Kibica.

Dla naszych kibiców udostępnione będą trzy trybuny: południowa (B), zachodnia (C) i północna (D), na których należy zajmować co drugie miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie.

Trybuny wschodnia (strefa 1) i honorowa (strefa 0/1) nadal funkcjonują jako trybuny "techniczne", bez możliwości wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji, przedstawiciele telewizji Polsat, dziennikarze i fotoreporterzy).

Ogółem, w związku z możliwością udostępnienia tylko 50 % miejsc oraz "odjęciu" wymienionych stref, na GIEKSA Arenie będzie mogło dopingować "Brunatnych" dokładnie 1963 kibiców, Tego dnia spodziewamy się przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości.

Bilety

Sprzedaż biletów prowadzona jest cały czas drogą internetową na stronie bilet.gksbelchatow.com

Poza zakupem przez aplikację internetową, od środy 16 września do piątku 18 września bilety będzie można kupować w Punkcie Obsługi Kibica w godz. 13 - 18. 

Uwaga! Podczas zakupu w Punkcie Obsługi Kibica stosujemy się do ogólnych wytycznych, czyli zasłaniamy usta i nos oraz zachowujemy dystans.

Ze względów sanitarnych w dniu meczu nie będzie możliwości zakupu biletu w POK, kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu. Sprzedaż biletów jednorazowych będzie prowadzona wyłącznie przez stronę bilet.gksbelchatow.com

Bilety bez względu na czas oraz sposób zakupu można zakupić w cenach:

- NORMALNY 20 zł
- ULGOWY 15 zł
- DZIECIĘCY 5 zł

Uwaga! Z uwagi na te wyjątkowe okoliczności wszystkim dzieciom do 13. roku życia należy kupić bilet w cenie 5 zł.

W przypadku zakupu przez Internet nowej Karty Kibica, będzie ją można odebrać w dniu meczu od godz. 17:00 w kasie "A" od ul. 1 Maja po okazaniu dowodu tożsamości.

Karty VIP i SuperVIP

Posiadaczy kart VIP i SuperVIP na rundę jesienną 2020/21 zapraszamy na trybunę północną kołowrotem od ul. Sportowej 3. Tam także będzie można odebrać karty na nową rundę.

W przypadku chęci zakupu biletu bądź karty VIP na rundę jesienna prosimy o kontakt : marketing[at]gksbelchatow.com

Vouchery

Vouchery wydane na rundę jesienną 2020/21 należy obowiązkowo wymienić na bilet w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie stadionowej (po okazaniu dowodu tożsamości lub Karty Kibica). Przy wymianie należy wskazać wybrane przez siebie miejsce na dostępnych trybunach.

Wejście na stadion

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 90 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odstępach co 1,5 m od siebie. Przykładamy do czytnika Kartę Kibica z nabitym biletem lub okazujemy wydrukowany bilet jednorazowy oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Bilet można też nabyć bez Karty Kibica przez bilet.gksbelchatow.com podając dane osobowe a następnie wydrukować potwierdzenie, które należy okazać ochronie przy wejściu. Potwierdzenie można też pokazać na ekranie telefonu. Sugerujemy zakupu dokonać jak najszybciej.

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywają się w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagażu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na oznaczonych miejscach.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Zakrywanie nosa i ust

Kibice są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice, szaliki itp.) począwszy od oczekiwania w kolejce do kontroli dostępu, poprzez dotarcie na wyznaczone miejsce na sektorze i poruszanie się po stadionie w trakcie i po zakończeniu spotkania. Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa:
 
- w takcie sprawdzenia tożsamości w punkcie kontroli dostępu do stadionu,
- po zajęciu na trybunie miejsca;

Kibic zobowiązany jest do odkrycia ust i nosa na polecenie służb porządkowych lub stewarda.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Napoje

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Bagaże podręczne i depozyt

Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych takich jak plecaki, torby, nerki, reklamówki. Depozyt nie jest udostępniony przez organizatora.

Liczba i rozmieszczenie kibiców na trybunach

Mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu. Miejsca na trybunach przygotowane są w taki sposób, by zachować odpowiedni dystans między kibicami. Zajmujemy co drugie miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie. Nie dotyczy to kibica z dzieckiem do 13. roku życia, rodzin, widza z osobą niepełnosprawną. Wtedy w danym rzędzie osoby te siedzą obok siebie a pozostali kibice w odpowiednich odstępach.

Gromadzenie się

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera oraz przestrzegania zasad publikowanych na tablicach informacyjnych.

Dotyczy to między innymi kontroli:

- liczby osób jednorazowo przebywających w toaletach,
- kontroli zakrywania ust i nosa,
- zachowania odległości między widzami;

Wyjście po zakończeniu meczu

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C), północnej (D) oraz przedstawiciele mediów (A) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia. W drugiej kolejności z GIEKSA Areny prosimy o wyjście kibiców z trybuny południowej (B).

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510622