Wysokie zwycięstwo GKS II

W meczu 8. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej drużyna rezerw GKS Bełchatów pokonała wysoko KS Paradyż bo aż 6:0 (1:0). Pięć bramek w tym spotkaniu padło po przerwie, kiedy to m.in. dwukrotnie bramkarza gości pokonywali Patryk Makuch i Patryk Winsztal.

Niedzielne spotkanie na boisku treningowym nr 2 górnicza "dwójka" rozpoczęła od zdobycia bramki już w 2. minucie, kiedy to Kacper Sionkowski dostawił nogę po dobrym podaniu Marcina Szeibe. Przed przerwą bełchatowianie jeszcze przynajmniej czterokrotnie próbowali zwiększyć swoje prowadzenie, jednak za każdym razem brakowało celnego wykończenia.

Obraz gry uległ zmianie w drugiej połowie, głównie za sprawą ofensywnego duetu Patryk Makuch - Patryk Winsztal. Dwaj zawodnicy I zespołu, których grę obserwował trener Marcin Węglewski, dwukrotnie wpisali się na listę strzelców. Dodatkowo Winsztal dopisał asystę przy bramce kolegi. Mogło być podobnie w drugą stronę, jednak "Wini" dwukrotnie się pomylił, otrzymując dokładne podanie od Makucha.

W 9. serii gier piotrkowskiej klasy okręgowej GKS II zagra na wyjeździe z Pilicą Przedbórz (19 września, godz. 16:00).

GKS II Bełchatów - KS Paradyż 6:0 (1:0)

Bramki dla GKS: 2. Kacper Sionkowski (as. Marcin Szeibe), 50. Patryk Makuch (as. Damian Michalak), 56. Patryk Winsztal (as. Kamil Mizera), 65. Patryk Makuch (as. Patryk Winsztal), 76. Patryk Winsztal (as. Oskar Przywara), 82. Oskar Przywara (as. Damian Michalak)

Żółte kartki w GKS: Mizera, Łapiński, Winsztal

Skład GKS: Kewin Komar (46. Daniel Niźnik) - Kamil Mizera (60. Bartosz Kołodziejczyk), Piotr Skrobosiński, Arkadiusz Najemski, Bartłomiej Lisowski (65. Michał Ciołkowski), Damian Michalak, Konrad Matuszewski, Szymon Łapiński (46. Patryk Makuch), Damian Hilbrycht (46. Patryk Winsztal), Marcin Szeibe (65. Jeremiasz Góralczyk), Kacper Sionkowski (60. Oskar Przywara)

Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Zygmunt Łuszcz
Kierownicy: Marek Cieślak i Mariusz Filanowski