Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki meczów juniorów z 4-6 września

Wyniki meczów juniorów z 4-6 września

W weekend 6-9 września juniorskie drużyny GKS Bełchatów rozegrały mecze w swoich ligach. Poznajcie ich wyniki w poniższym podsumowaniu.

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
5.09.2020 r.
GKS Bełchatów - AKS UKS SMS Łódź 3:3 (0:0)
Bramki dla GKS: 65’ Mateusz Kaflowski asysta Trzeboński B., 74’ Nikodem Pawlak karny
80’ Bartłomiej Trzeboński (asysta Przywara)

Skład GKS: Wróblewski - Trzeboński B., Wenus, Trzeboński J., Stefaniak, Kaflowski (Ochocki), Pawlak (76’ Jaszczak), Góralczyk, Przywara (81’ Sztark), Miarka Bujak (81’ Olszewski)

Na ławce pozostali: Stemplewski Terkiewicz Gogul

Trener Adam Konstańczuk

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
5.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Lechia Bełchatów 11:1 (6:0)
Bramki dla GKS: 4’ Gustaw Stemplewski (asysta Jaszczak), 5’ Gustaw Stemplewski (asysta Sztark), 21’ Ossowski Olaf (asysta Mielczarek), 29’ Jaszczak Jan (asysta Korpas), 35’ Ossowski Olaf (asysta Korpas), 42’ Olszewski Filip (asysta Jaszczak), 55’ Olszewski Filip (asysta Mielczarek), 65’ Kuśmierek Marcel (asysta Konstańczuk), 74’ Pater Kacper, 75’ Konstańczuk Kacper (asysta Tomski), 88’ Konstańczuk Kacper (asysta Kuśmierek)

Skład GKS: Gogul (46’ Retyk) - Stolarczyk (46’ Kaliszuk), Piechura (46’ Pater), Stemplewski (46’ Konstańczuk), Terkiewicz (46’ Szymczak), Ossowski (46’ Kuśmierek), Korpas, Jaszczak (46’ Tomski), Mielczarek, Sztark, Olszewski

Trenerzy: Adam Konstańczuk i Adrian Teodorczyk

Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
6.09.2020
GKS Bełchatów – UKS SMS Łódź 0:6 (0:2)
Skład GKS: Pawlak Bartosz, Frączyk Kacper (60’ Jurczyk Paweł), Michalski Patryk (46’Szczepaniak Jakub), Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik, Chachuła Kacper (70’Wrąbel Bartłomiej), Woźniakowski Dawid (70’ Kmiecik Dawid), Stelmach Igor, Żegota Marcel, Kurzawa Ernest (70’ Miarka Mateusz), Czyżewski Szymon (60’ Wojtasik Marcel)

Na ławce pozostał Retyk Adam

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik drużyny Krystian Pietryka

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
6.09.2020 r.
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 3:2
Bramki dla GKS: Bartosz Wiśniewski 2, Emil Nowakowski

Skład GKS: Kacper Foltyn - Mateusz Kubiszewski (83’ Mikołaj Kabziński), Kacper Markiewicz, Jonasz Wiewiórowski, Jakub Grałka, Wiktor Retkiewicz (83’ Dominik Retkiewicz), Grzegorz Tomczyk, Patryk Masiarek (71’ Maksymilian Przebierała), Marcel Wojtasik (46’ Eryk Wiśniewski), Mikołaj Krzysztofik (61’ Emil Nowakowski), Bartosz Wiśniewski (88’ Mateusz Książczyk)

Trener Adam Paluszek

I LW Trampkarzy C2 (2006)
6.09.2020 r.
GKS Bełchatów - Sokół Aleksandrów Łódzki 3:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 46’ Adam Łaski (as. Kamil Marciniec), 66’ Franek Kołek (bezpośrednio z rzutu wolnego), 74’ Franek Kołek (rzut karny - faulowany Jakub Szczepański)

Skład GKS: Aleksander Swiderski, Michał Domański, Bartek Pietruszka, Jakub Krawętek, Franek Kołek, Jakub Szczepański, Mateusz Jaśkiewicz, Olek Skrobek, Jan Nowak, Kamil Marciniec, Marcel Urbański

Rezerwowi: Witold Bartkowiak, Jarek Nowak, Wiktor Kaczmarek, Bartosz Pietrasiak, Wojtek Sewerynek, Adam Łaski

Trener: Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak

I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
5.09.2020
GKS Bełchatów - UKS Piotrcovia 1:5 (1:1)
Bramka dla GKS: 27’ Mras (as. Sadziński)

Skład GKS: Mikołaj Gaspar- Tobiasz Stępień, Bogdan Gurin-Klupś, Kaspian Jasiczek, Damian Wróblewski - Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Franciszek Szymczyk, Marcel Sadziński - Tobiasz Mras, Dawid Szczepocki

Grali także: Eryk Grzesiak, Adrian Małocha, Filip Zawiasa, Filip Ślizak, Kacper Aksman, Dawid Wolankiewicz

Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras

Młodzik D2 (GKS 2009)
5.09.2020 r.
GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
Bramka dla GKS: 35’ Igor Świątek

Skład GKS: Ciachorowski Oskar, Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Martyniak Maciej, Piotrowski Szymon, Rorat Iwo, Świątek Igor, Wesołowski Szymon, Wojtala Igor, Woszczyk Kacper, Adrian Szczepaniak.
 
Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 6 (GKS 2010)
4.09.2020 r.
AP Soccer - GKS Bełchato?w 2:4
Bramki dla GKS: Sobolewski T. 2, Zochniak, Kurzawski

Skład GKS: Kupiec, Kwieciński, Kurzawski, Sobolewski T., Sobolewski K., Gradowski, Chmielewski, Paradowski, Terkalski - Grzyb, Zochniak, Kostrzewa, Salon, Głowacki

Trener Bartłomiej Kondracki
Grano 2 x 30min

Liga Młodzik 2009 D2 gr. 8
5.09.2020 r.
Concordia Piotrków Tryb. - GKS Bełchato?w 0:4
Bramki dla GKS: Szymczyk 2, Piekarski, Zawieja

Skład GKS: Wódka, Lis, Pasternak, Murzyła, Piekarski, Zadumiński, Kościelny, Niewiadomski, Motyl - Szymczyk, Zawieja, Pazera, Wolańczyk, Rożentalski

Trener Bartłomiej Kondracki
Grano 2 x 30 min

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

 



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510820