Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki juniorskich meczów z 29-30 sierpnia

Wyniki juniorskich meczów z 29-30 sierpnia

W ostatni weekend sierpnia odbyło się osiem meczów z udziałem juniorskich drużyn GKS Bełchatów. Podsumowujemy je wszystkie w poniższym zestawieniu.

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
29.08.2020 r.
Warta Sieradz – GKS Bełchatów 0:3 (0:0)
Bramki dla GKS: 50’ Nikodem Pawlak (as. Ossowski), 60’ Filip Olszewski asysta. Bujak, 66’ Nikodem Pawlak asysta Olszewski

Skład GKS: Wróblewski – Stolarczyk (46’ Stefaniak), Wenus, Stemplewski Szymczak (46’ Terkiewicz), Bujak Tomski (56’ Langier), Pawlak (71’ Kuśmierek), Ossowski, Miarka Sztark (56’ Olszewski)

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
30.08.2020 r.
RKS Radomsko – GKS Bełchatów 3:4 (0:4)
Bramki dla GKS: 6’ Mateusz Kempski, 17’ Mateusz Kempski (asysta Kaflowski), 18’ Mateusz Kempski (asysta Kaflowski), 23’ Marcel Kuśmierek (asysta M. Miarka)

Skład GKS: Wolankiewicz - Stolarczyk (46’ Frączyk ), Piechura (46’ Jurczyk), Pater (46’ Bartkiewicz), Stefaniak (46’ Pietryka), Kaflowski, Miarka M. (46’ Kusiak), Langier Kuśmierek (46’ Kaliszuk), Jaszczak (46’ Rygala), Kempski
 
Żółta kartka: Wolankiewicz

Centralna Liga Juniorów U-17 (GKS 2004)
29.08.2020 r.
MKS Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 7:3 (4:2)
29.08.2020 r.
Bramki dla GKS: 2’ Rubajczyk Dominik rz.k , 29’ Żegota Marcel as. Kmiecik Dawid, 69’ Rubajczyk Dominik rz.k.

Skład GKS: Pawlak Bartosz - Michalski Patryk, Szczepaniak Jakub (46’ Bartkiewicz Maciej), Rubajczyk Dominik, Sarnik Szymon (60’ Chachuła Kacper), Kmiecik Dawid (46’ Kwiecień Filip), Woźniakowski Dawid (60’ Miarka Mateusz), Stelmach Igor (46’ Kurzawa Ernest), Żegota Marcel (60’ Wrąbel Bartłomiej), Wojtasik Marcel, Czyżewski Szymon
Na ławce pozostał Gogul Konrad

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik drużyny Krystian Pietryka

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2005)
29.08.2020 r.
KS PSV Łódź - GKS Bełchatów 3:1
Bramka dla GKS: Wiktor Retkiewicz 24’

Skład GKS: Wiktor Wójcik - Mateusz Kubiszewski (46’ Mikołaj Kabziński), Jonasz Wiewiórowski, Eryk Wiśniewski, Jakub Grałka (79’ Jakub Grzejszczak), Wiktor Retkiewicz, Grzegorz Tomczyk, Maksymilian Przebierała (52’ Dominik Retkiewicz), Wiktor Klauz (61’ Mikołaj Krzysztofik), Patryk Masiarek (75’ Emil Nowakowski), Bartosz Wiśniewski

Trener Adam Paluszek

I LW C1 (2006)
26.08.2020 r.
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 3:2 (3:0)
Bramki dla GKS: 16’ Franek Węglewski (as. Kamil Marciniec), 32’ Antek Raszewski (as. Franek Kołek), 37’ Olek Skrobek (as. Bartosz Pietrasiak)

Skład GKS: Bartek Pietruszka, Jan Nowak, Franek Kołek, Jakub Krawętek, Jakub Szczepański, Olek Skrobek, Kamil Marciniec, Adam Łaski, Franek Węglewski, Antek Raszewski, Marcel Urbański

Rezerwowi: Aleksander Swiderski, Jarek Nowak, Mateusz Jaśkiewicz, Wiktor Kaczmarek, Bartosz Pietrasiak

Trener Marcin Węglewski
Kierownik Grzegorz Jaśkiewicz

I LW Trampkarz Młodszy C2 (2007)
29.08.2020 r.
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)
Bramka dla GKS: 25’ Szczepocki (as. Mras)

Skład GKS: Mikołaj Gaspar, Tobiasz Stępień, Marcin Kluska, Mateusz Sokołowski, Damian Wróblewski - Kaspian Jasiczek, Bartosz Kwaśnik, Krzysztof Pazera, Marcel Sadziński - Tobiasz Mras, Dawid Szczepocki

Grali także: Dawid Wolankiewicz, Franciszek Szymczyk, Bogdan Gurin-Klupś, Kacper Kłysik, Adrian Małocha, Kornel Mazurek

Trener Radosław Kozoń
Kierownik Dominik Mras

OL Młodzik D2 (GKS 2008)
29.08.2020 r.
GKS Bełchatów - Świt Kamieńsk 15:0
Bramki dla GKS: Pawełoszek Mikołaj 8., Matysiak Rafał 5., 59. Gembicki Fabian 3., 20., 31., 48., Papuga Kacper 9., 28., 58., Masapust Bronisław 22., 25., 34., 37., Dziuba Dawid 50.

Skład GKS: Pawlak Daniel - Koszur Antoni, Pawełoszek Mikołaj, Polek Szymon, Koszela Filip - Matysiak Rafał, Gembicki Fabian, Papuga Kacper - Masapust Bronisław

Grali również: Pietrzak Franciszek, Dziuba Dawid, Rymarczyk Jakub, Cichuta Alves Darren

Trener Piotr Kurzawski
Kierownik Matysiak Marek

Młodzik D2 (GKS 2009)
31.08.2020 r.
GKS Bełchatów - UKS Gmina Rozprza 2:3 (0:2)
Bramki dla GKS: 38’ Piotr Domagała, 52’ Iwo Rorat

Skład GKS: Ciachorowski Oskar - Domagała Piotr, Jankowski Igor, Kotlarek Michał, Majchrzak Igor, Martyniak Maciej, Mazurek Błażej, Piotrowski Szymon, Rorat Iwo, Szulc Jakub, Świątek Igor, Wesołowski Szymon, Wojtala Igor, Woszczyk Kacper, Adrian Szczepaniak, Patryk Kurowski

Trener Filip Polak
Kierownik Emil Świątek

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-10-18
15:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

 



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1510640