Menu
Logo
Fortuna
Pge

Mecze juniorów GKS (28-29 maja)

Mecze juniorów GKS (28-29 maja)

Prezentujemy wyniki młodzieżowych drużyn GKS Bełchatów z weekendu 28 - 29 maja.

I LW Junior Młodszy B1
GKS Bełchatów – Omega Kleszczów 2:2
Bramki dla GKS: Janik 2., Michalski 45.

Skład GKS: Malicki - Wojtczyk, Klimczak (Kotowski 41’), Ogrodowczyk (Szyszkowski 43’), Cholerzyński - Zieliński, Siewiera, Janik, Stolarczyk, Stankiewicz (Jasitczak 60’), Michalski

I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 4:0
Bramki: 3’ Zdybowicz as. Michalak, 25’ Zdybowicz, 32’ Chwałowski as. Bąkowicz, 44’ Matuszewski as. Szaniec

Skład GKS: Wojtczyk, Torchalski, Anioł (50’ Śpiewak), Kowalik,Szaniec (60’ Pędziwiatr K.), Michalak, Chwałowski, Bąkowicz (70’Rożniakowski), Matuszewski (74 Włodarczyk), Lewandowski (50’Drobniewski), Zdybowicz

I LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
Bramka: Sionkowski Jakub 77. (as. Warnecki Damian)

Skład GKS: Pajkert Szymon (‘41 Kacprzyk Grzegorz) – Miller Igor, Krzysztof Bęben, Kępiński Dawid, Lisowski Bartłomiej – Sionkowski Jakub, Nowak Miłosz, Łudczak Bartosz, Bąkowicz Mateusz - Mielczarek Piotr, Warnecki Damian

II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów II – RTS Widzew Łódź 0:3

I LW Trampkarz C2
GKS Bełchatów II – Stal Głowno 0:3

LO Młodzik D1 gr. I
GKS I Bełchatów - RAP I Radomsko 14:0 (10:0)
Bramki dla GKS: 1’ Sobera (as. Marchewka), 3’ Marchewka (as. Sionkowski), 6’ Sobera (as. Korpas), 7’ Sionkowski (as. Marchewka), 10’ Sobera (as. Sionkowski), 14’ Sobera (as. Sionkowski), 15’ Sionkowski (as. Sobera), 18’ Cytarzyński (as. Śniady), 22’ Pierzchała (as. Rygała), 27’ Cieślak (as. Mielczarek), 33’ Sionkowski (as. Marchewka), 40’ Sionkowski (as. Ciołkowski), 41’ Marchewka (as. Tomski), 59’ Filanowski (as. Mielczarek)

Skład GKS:
I połowa: Komar - Stefaniak (16. Filanowski), Ciołkowski (16. Pierzchała), Korpas (16. Kierach) - Sobera (16. Śniady), Tomski (11. Mielczarek), Sionkowski (16. Rygała), Mizera (16. Cytarzyński) - Marchewka (16. Cieślak)
 
II połowa: Kilian - Stefaniak (46. Filanowski), Ciołkowski (46. Pierzchała), Korpas (46. Kierach) - Sobera (46. Śniady), Tomski (51. Mielczarek), Sionkowski (46. Rygała), Mizera (46. Cytarzyński) - Marchewka (46. Cieślak)

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
19:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
17:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
19:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 837358