Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

SP 12 wygrywa konkurs na GIEKSA Arenie

SP 12 wygrywa konkurs na GIEKSA Arenie

We wtorek na stadionie przy ul. Sportowej 3 odbyła się XX edycja międzyszkolnego konkursu "Bełchatów wczoraj i dziś" pod hasłem "Każdy uczeń o tym wie, dobrze z GKS-em bawić się". Po raz pierwszy ten konkurs odbył się właśnie na GIEKSA Arenie.

Organizatorami jubileuszowego konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Żeromskiego oraz GKS "Bełchatów" S.A. W zmaganiach, które odbyły się na murawie, sektorze D11 oraz w Sali VIP Trybuny Rodzinnej wzięły udział reprezentacje pięciu szkół z klas V i VI.

Konkurs składał się z konkurencji plastyczno-technicznej (wykonanie projektu stadionu piłkarskiego) oraz zadań związanych z działalnością górniczego klubu (test z wiedzy, zajęcia sprawnościowe i sportowe oraz zabawa w doping).

Zmagania uczniów bełchatowskich podstawówek obserwowali m.in. prezes Zarządu Waldemar Sokół oraz zawodnicy PGE GKS Bełchatów Mikołaj Bociek i Krystian Pałczyński.

Ostatecznie najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 12, która otrzymała m.in. puchar ufundowany przez Prezydent Miasta Bełchatowa oraz nagrody od Urzędu Miasta, klubu i Sp nr 4. Kolejne miejsca zajęły szkoły: 8, 13, 9 i 5.

Siły do konkursowych zmagań dodawały uczniom m.in. jabłka i krówki-mamutki od GKS "Bełchatów" oraz ciasteczka ufundowane przez sponsora Trybuny Rodzinnej, Cukiernię "Trojan".

Materiał TTL

ZOBACZCIE ZDJĘCIA

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2941901