Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Umowy ze sztabem szkoleniowym

Umowy ze sztabem szkoleniowym

Marcin Węglewski przedłużył kontrakt z GKS Bełchatów na sezon 2020/21. Z pierwszym trenerem "Brunatnych" dalej współpracować będą Patryk Rachwał i Sebastian Łukiewicz.

Marcin Węglewski przejął pierwszą drużynę po Arturze Derbinie pod koniec maja 2020 r. Zadebiutował w meczu domowym z Sandecją Nowy Sącz. Do końca sezonu 2019/20 Fortuna 1 Ligi zespół pod jego wodzą zdołał zdobyć 15 punktów, na co złożyły się cztery zwycięstwa i trzy remisy. Finalnie udało się zrealizować cel, jaki został postawiony przed drużyną, czyli utrzymanie na zapleczu PKO Ekstraklasy.

Asystentem trenera Węglewskiego w dalszym ciągu będzie Patryk Rachwał, który został włączony do sztabu szkoleniowego przed sezonem 2019/20. Z kolei Sebastian Łukiewicz został trenerem bramkarzy "Brunatnych" w styczniu 2017 r.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW




 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGI



PARTNERZY TECHNICZNI


 



PARTNERZY MEDIALNI



PARTNER MEDYCZNY



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 865632