Menu
Logo
Fortuna
 

"Nowe" rezerwy przed debiutem

"Nowe" rezerwy przed debiutem

Tworzona z myślą o przyszłości drużyna rezerw GKS Bełchatów rozpoczyna swoją przygodę w nowym sezonie. Już w najbliższą niedzielę nasz drugi zespół zagra pierwszy oficjalny mecz.

Przypomnijmy, że dzięki zajęciu drugiego miejsca w sezonie 2019/20 (a dokładniej po rundzie jesiennej, ponieważ wiosenna została odwołana z powodu pandemii koronwirusa) przez zespół prowadzony przez trenera Przemysława Przybylskiego, nasze rezerwy uzyskały możliwość występowania szczebel wyżej, czyli w Piotrkowskiej Klasie Okręgowej.

Misję prowadzenia naszych rezerw powierzono trenerowi Adrianowi Teodorczykowi, któremu w pracy szkoleniowej będzie pomagał trener Zygmunt Łuszcz. W poniedziałek 13 lipca ruszają przygotowania tego młodego zespołu, który ma nabierać w najblizszych tygodniach kształtu i mierzyć się głównie z seniorskimi drużynami.

Trzon GKS Bełchatów II będą tworzyć podopieczni Adriana Teodorczyka z rocznika 2003. W kadrze będą także chłopcy urodzeni w latach 2002 i 2004. W pierwszych zajęciach uczestniczyć ma około 25 młodych piłkarzy.

Pierwszym testem dla "dwójki" będzie niedzielny mecz I rundy okręgowego Pucharu Polski z Alfą Kleszczów. Spotkanie to odbędzie się na wyjeździe w niedzielę 19 lipca o godz. 17:00.

Inauguracyjne spotkanie w Piotrkowskiej Lidze Okręgowej odbędzie się natomiast w pierwszy weekend sierpnia w Bełchatowie a rywalem giekaesiaków będzie Start Lgota Wielka.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2020-08-29
17:00
W
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-09-05
00:00
D
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-09-12
20:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1437430