Menu
Logo
Fortuna
 

Bilety na pojedynek z liderem

Bilety na pojedynek z liderem

GKS "Bełchatów" S.A. informuje, iż najbliższy mecz Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie ponownie zorganizowany z udziałem publiczności, choć w ograniczonej liczbie. Mecz ten odbędzie się w czwartek 2 lipca o godz. 18:10 jako impreza niemasowa z udziałem publiczności mniejszej niż 999 osób.

Dla kibiców udostępnione będą trybuny południowa (B), zachodnia (C) i północna (D), aby móc spełnić jeden z najważniejszych warunków zgody, czyli rozmieszczenie kibiców co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie.

Trybuny wschodnia (strefa 1) i honorowa (strefa 0/1) nadal pozostaną trybunami "technicznymi" bez wejścia kibiców (obsługa meczu, goście z izolacji, dziennikarze i fotoreporterzy).

Karnety

Posiadacze karnetów na cały sezon i rundę wiosenną mają oczywiście zapewnione wejście na podstawie swoich Kart Kibica, na które nabity jest karnet.

Posiadacze karnetów z trybuny wschodniej (A) są przeniesieni na trybunę południową (B) i będą mogli wejść kołowrotami B1 i B2.

Posiadacze karnetów z trybuny zachodniej (C) wejdą na swoją trybunę kołowrotem C.

Posiadacze karnetów z trybuny północnej (D) wejdą na swoją trybunę kołowrotem od ul. Sportowej.

Posiadacze kart VIP (z trybuny północnej (D)) i SuperVIP (z trybuny honorowej (E)) będą wchodzić za okazaniem swojej karty przez wejście od ul. Sportowej na trybunę północną (D).

Bramy stadionu zostaną otwarte już na 75 minut przed rozpoczęciem meczu, by umożliwić każdemu wejście na czas zgodnie z wytycznymi. Prosimy nie zostawiać przybycia na stadion na ostatnią chwilę.

Bilety

Ze względów sanitarnych, nie ma możliwości zakupu biletu w kasie na stadionie oraz w siedzibie klubu – ani w przedsprzedaży, ani w dniu meczu. Sprzedaż biletów jednorazowych na mecz z Podbeskidziem jest prowadzona od poniedziałku tylko przez stronę bilet.gksbelchatow.com

Do wolnej sprzedaży przeznaczono 350 biletów na trybunę południową (B), w tym balkon oraz 100 na trybunę północną (D) w cenach:

- NORMALNY 20 zł
- ULGOWY 15 zł
- DZIECIĘCY 5 zł

Uwaga! Z uwagi na te wyjątowe okoliczności wszystkim dzieciom do 13. roku życia należy kupić bilet w cenie 5 zł.

Bilet można też nabyć bez Karty Kibica przez bilet.gksbelchatow.com podając dane osobowe a następnie wydrukować potwierdzenie, które należy okazać ochronie przy wejściu.

Bilety można kupować do czwartku do godz. 10 lub wyczerpania puli 450 sztuk. Sugerujemy zakupu dokonać jak najszybciej.

W przypadku zakupu przez internet nowej Karty Kibica, będzie ją można odebrać w dniu meczu od godz. 17 w kasie "A" od ul. 1 Maja po okazaniu dowodu tożsamości.

Specjalne zasady na stadionie

Mecze z udziałem kibiców w warunkach pandemii odbywać się będą w ściśle wyznaczonym rygorze sanitarnym. W drodze na swoje miejsce kibic jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa (maseczka powinna być ściągnięta po zajęciu miejsca siedzącego). Kibice zobowiązani są utrzymywać pomiędzy sobą odległość 2 m również podczas przemieszczania się na terenie obiektu. Maksymalna liczba osób przebywających w toaletach zostanie ograniczona do liczby kabin toaletowych. Zabronione będzie wnoszenie bagażu podręcznego i nie będą udostępniane punkty depozytowe. Kibice muszą siedzieć w odstępach, na oznaczonych miejscach.

Informujemy także, że uczestnictwo w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie, w tym w oparciu o zrzeczenie się ewentualnych roszczeń w stosunku do organizatora meczu. Na stadion nie będą wpuszczane osoby z wyraźnymi objawami choroby. Apelujemy o rozsądek i przemyślane decyzje o obecności na stadionie w trosce o zdrowie własne i innych.

Przed nami pierwszy w ramach restartu mecz Fortuna 1 Ligi z udziałem ograniczonej liczby kibiców. Z uwagi na wiele obostrzeń, które wynikają z trwającej w Polsce pandemii COVID-19 a co za tym idzie wytycznych PZPN, wszystkich kibiców wybierających się na niedzielny mecz ze Stalą Mielec, prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.organizacyjnymi.

Wejście na stadion

Do punktów kontroli dostępu (kołowrotów) kibice podchodzą w odstępach wyznaczonych na chodnikach. Okazujemy Kartę Kibica z nabitym biletem lub karnetem lub wydrukowanym biletem oraz dowód potwierdzający tożsamość.

Zakrywanie nosa i ust

Kibice są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa (maseczki, przyłbice, szaliki itp.) począwszy od oczekiwania w kolejce do kontroli dostępu, poprzez dotarcie na wyznaczone miejsce na sektorze i poruszanie się po stadionie w trakcie i po zakończeniu spotkania. Nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa:
 
- w takcie sprawdzenia tożsamości w punkcie kontroli dostępu do stadionu,
- po zajęciu na trybunie miejsca

Kibic zobowiązany jest do odkrycia ust i nosa na polecenie służb porządkowych lub stewarda.

Dodatkowo, każda osoba, która pojawi się na GIEKSA Arenie jest zobowiązana do dezynfekcji rąk w punkcie kontroli.

Napoje

Podczas meczu nie będzie dostępny catering. Można wnieść własne napoje do 1 litra pojemności w plastikowym lub papierowym opakowaniu.

Bagaże podręczne i depozyt

Zabronione jest wnoszenie bagaży podręcznych takich jak plecaki, torby, nerki, reklamówki. Depozyt nie jest udostępniony przez organizatora.

Liczba i rozmieszczenie kibiców na trybunach

Mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu. Miejsca na trybunach przygotowane są w taki sposób, by zachować odpowiedni dystans między kibicami. Zajmujemy co czwarte miejsce w sektorze w rzędach naprzemiennie (grafika). Nie dotyczy to kibica z dzieckiem do 13. roku życia, rodzin, widza z osobą niepełnosprawną. Wtedy w danym rzędzie osoby te siedzą obok siebie a pozostali kibice w odpowiednich odstępach.

Brak ceremonii

Podczas meczów objętych wytycznymi sanitarnymi nie ma klasycznej ceremonii wyjścia, bramy, koła środkowego, maskotek czy zespołu tanecznego.

Gromadzenie się

Zabronione jest zarówno gromadzenie, jak i grupowanie się osób na parkingach stadionowych, w obszarach wejść na stadion, w ciągach komunikacyjnych, promenadach, strefach toalet, sektorach, schodach itd. Widzowie zobowiązani są do ścisłego przestrzegania poleceń wydawanych przez służby porządkowe i stewardów, a także do respektowania komunikatów przekazywanych przez spikera oraz przestrzegania zasad publikowanych na tablicach informacyjnych.

Dotyczy to między innymi kontroli:

- liczby osób jednorazowo przebywających w toaletach,
- kontroli zakrywania ust i nosa,
- zachowania odległości między widzami.

Wyjście po zakończeniu meczu

Po meczu pierwsi stadion opuszczają kibice z trybun zachodniej (C), północnej (D) oraz przedstawiciele mediów (A) od pierwszych sektorów najbliższych do wyjścia. W drugiej kolejności z GIEKSA Areny prosimy o wyjście kibiców z trybuny południowej (B).

Kibiców, którzy nie będą mogli jeszcze wejść na stadion zapraszamy do śledzenia meczu dzięki transmisji w Polsacie Sport.

pzpn_kibice.pdf pzpn_kibice.pdf

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-07-12
15:10
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-07-16
18:10
W
Puszcza Niepołomice
Puszcza
Niepołomice
2020-07-19
12:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1359925