Menu
Logo
Fortuna
 

Akredytacje na czwartek

Akredytacje na czwartek

W czwartek 2 lipca o godz. 18:10 na Stadionie Miejskim rozpocznie się mecz 29. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie będzie mogło oglądać maksymalnie 999 kibiców, ale udział przedstawicieli mediów będzie ponownie mocno ograniczony.

Zgodnie z wytycznymi zawartymi w „Zasadach organizacji meczów w ramach rozgrywek piłkarskich szczebla centralnego administrowanych przez PZPN w sezonie 2019/2020 w związku z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19” wszystkie akredytacje stałe wydane na wiosenne mecze GKS Bełchatów w rundzie wiosennej zostały anulowane i straciły swoją ważność. W systemie Accredito trwa przyjmowanie wniosków o akredytacje jednorazowe, które zakończy się w środę o godz. 14:15.

Na mecz z liderem tabeli Fortuan 1 Ligi na GIEKSA Arenę będzie mogło wejść tylko 10 przedstawicieli prasy i 5 fotoreporterów. Danej redakcji przyznana moze być maksymalnie jedna akredytacja prasowa oraz fotoreporterska. Złożenie wniosku akredytacyjnego nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji jednorazowej. O przyznaniu akredytacji decydować będzie Klub. Wnioski akredytacje będzie można od piątku składać w systemie Accredito. Akredytacja może zostać odebrana lub cofnięta za złamanie regulaminu rozgrywek lub przepisów prawa powszechnego, w szczególności dotyczących COVID-19.

Odbiór akredytacji jednorazowej będzie możliwy tradycyjnie w kasie „A” od ul. 1 Maja na godzinę przed meczem po okazaniu dowodu tożsamości. Wejście na trybunę prowadzić będzie kołowrotem na lewo od kasy. Dla dziennikarzy oraz fotoreporterów udostępnione zostaną miejsca na sektorach A2, A3 i A4 na trybunie A (wschodniej).

Co istotne, nie będzie możliwości pracy z poziomu murawy ani trybuny honorowej. Sala konferencyjna oraz wszystkie pomieszczenia, do których dotychczas dostęp mieli pracownicy mediów, pozostaną zamknięte. Nie będzie możliwości bezpośredniego dostępu do zawodników oraz trenerów. Na trybunie będzie dostęp do energii elektrycznej. Składy drużyn będą opublikowane na profilach społecznościowych klubu. Toalety będą dostępne w trybunie południowej.

Konferencja prasowa po meczu odbędzie się odrębnie dla obu drużyn (po jednym szkoleniowcu i jednym zawodniku). Konferencję przeprowadza rzecznik klubu gospodarza, który znajduje się na liście izolacji. Na mecz GKS z Podbeskidziem pytania do konkretnych uczestników konferencji będzie można przesyłać rzecznikowi drogą sms lub mailową a ten w imieniu dziennikarzy zada wybrane pytania.

Obecni na stadionie przedstawiciele mediów zobowiązani będą do zasłaniania nosa oraz ust, zachowania dystansu społecznego i stosowania się do ogólnych zasad bezpieczeństwa.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-07-12
15:10
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-07-16
18:10
W
Puszcza Niepołomice
Puszcza
Niepołomice
2020-07-19
12:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1359896