Menu
Logo
2liga
Pge

Nabór do OMS w "Mickiewiczu" i testy dla roczników 2004/05

Nabór do OMS w "Mickiewiczu" i testy dla roczników 2004/05

Nabór do Oddziału Mistrzostwa Sportowego

16 godzin tygodniowo wychowania fizycznego, opracowane przez polskie związki sportowe programy szkoleniowe, prowadzone przez wykwalifikowanych i licencjonowanych trenerów, a do tego ścisła współpraca a GKS Bełchatów – mowa o klasach mistrzostwa sportowego w III LO im. Adama Mickiewicza. Rekrutacja już się rozpoczęła. Aplikować można do 10 lipca 2020 r. Chętni muszą zaliczyć egzamin sprawnościowy, który sprawdzi ich predyspozycje.

Po raz drugi w miejskim liceum funkcjonować będą w Bełchatowie klasy mistrzostwa sportowego ze specjalizacją piłka nożna. Naukę w nich kontynuować będą mogli uczniowie kończący ósmą klasę podstawówki.

Kto może zostać uczniem klasy mistrzostwa sportowego? Każdy cieszący się bardzo dobrym stanem zdrowia absolwent podstawówki, który zaliczy próbę sprawności fizycznej. W przypadku Mickiewicza, egzaminy przeprowadzone zostaną 6.07.2020 r. na obiektach GKS Bełchatów S.A. od godz. 17.30 – Liczy się przede wszystkim sprawność fizyczna kandydata oraz umiejętności techniczno-taktyczne danej dyscypliny sportowej, w naszym wypadku piłki nożnej. Mam na myśli np. drybling, precyzyjne podanie czy samo rozumienie gry – mówi Marcin Węglewski, dyrektor sportowy GKS "Bełchatów” S.A.

O przyjęciu do oddziałów mistrzostwa sportowego decydować będą przede wszystkim wyniki egzaminu sprawnościowego, który przeprowadzą trenerzy bełchatowskich piłkarzy. Konieczne będzie również dostarczenie lekarskiego zaświadczenia o stanie zdrowia ucznia. Oczywiście, równie ważne będą wyniki egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty.

W sumie w miejskim liceum przygotowano około 150 miejsc w sześciu klasach pierwszych. Program w poszczególnych klasach jest przemyślany tak, byśmy mogli jak najlepiej przygotować naszych uczniów do podjęcia w przyszłości konkretnych studiów.

Testy

GKS „Bełchatów” S.A. zaprasza na testy uzupełniające zawodników urodzonych w latach 2004-2005. Osoby zainteresowane mogą jednocześnie podjąć naukę w LO nr III (klasa sportowa)

Data testów: 6.07.2020r.
Forma testów - małe gry
Miejsce testów – boisko nr 1 lub 3 (zbiórka 17.00 – trybuny boisko sztuczne ul. 1-go Maja 61)

Zawodnicy muszą posiadać:

Sprzęt sportowy: (obowiązkowo buty piłkarskie na sztuczną nawierzchnię lub trawiastą, ochraniacze, sprzęt treningowy), zgodę opiekunów prawnych/ rodziców na udział w testach, zgodę macierzystego klubu (wzór do pobrania poniżej), na udział w testach którą należy przesłać mailowo (skan lub foto) przynajmniej 48 godzin przed testami (niezbędne do zawarcia ubezpieczenia) oraz legitymację szkolną. Obowiązkowe są badania lekarskie lub oświadczenie lekarza o możliwości uczestniczenia w testach.

Harmonogram zajęć:

17.30 boisko nr 1 lub 3

Szczegółowych informacji dotyczących testów udzielają trenerzy:

2004 - Dawid Ciupiński  - tel. 603 846 764, email: dawidkanti@interia.pl
2005 - Radosław Kozoń – tel. 887862356, email: kosmodysk@wp.pl
Trener koordynator ds. młodzieży Robert Rogan tel. 602893545

Klub zabezpiecza opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe NNW na czas testów. Z powodu panującej epidemii GKS "Bełchatów" S.A. nie udostępnia zawodnikom testowanym szatni. Testy mogą zostać odwołane z uwagi na liczbę zawodników aplikujących do klubu.


karta_zawodnika.docx karta_zawodnika.docxkarta_zawodnika.pdf karta_zawodnika.pdf

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916882