IV liga: Podział punktów w Piotrkowie

W meczu 33. kolejki IV ligi drużyna PGE GKS II Bełchatów zremisowała z Polonią Piotrków Trybunalski 2:2 (0:1) i pozostała na trzecim miejscu w tabeli. O wyniku zadecydował kontrowersyjny rzut karny dla gospodarzy.

W 36. minucie na prowadzenie w trakcie dość niemrawej pierwszej połowy wyszli piotrkowianie. Po przerwie podopieczni Krystiana Kieracha zagrali lepiej, czego efektem były dwie bramki zdobywane kolejno przez Piotra Góralczyka (asysta Macieja Łabędzkiego) i wprowadzonego w 46. minucie Jakuba Bednarka, który wykorzystał podanie Michała Lewandowskiego. Niestety w samej końcówce podyktowany został rzut karny dla Polonii, po którym Damian Gul doprowadził do wyrównania.

Polonia Piotrków Tryb. - PGE GKS II Bełchatów 2:2
36., 90. - Piotr Góralczyk 75., Jakub Bednarek 81.

Skład GKS II: Daniel Niźnik - Jakub Paluszkiewicz, Grzegorz Kowalski, Marcin Szóstakiewicz, Tomasz Kolus - Michał Lewandowski, Mikołaj Raś (70. Kacper Szafrański) - Jacek Bloch (46. Jakub Bednarek), Patryk Nouri (68. Wojciech Byszewski), Piotr Góralczyk (90. Oskar Mazerant) - Maciej Łabędzki