Menu
Logo
Fortuna
 

Opłaty za szkolenie młodzieży

Opłaty za szkolenie młodzieży

Równocześnie ze środowym powrotem do treningów grup młodzieżowych GKS "Bełchatów" S.A. odwieszone zostają opłaty za szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłkarskiej. Środki te przeznaczane będą przede wszystkim na wynagrodzenia dla trenerów.

Zgodnie z regulaminem szkolenia składki prosimy wpłacać na numer rachunku bankowego:
 
53 1020 3958 0000 9102 0271 2487
BANK PKO BP

w treści wpisując nazwisko i imię zawodnika/ rocznik, w którym trenuje/ miesiąc za jaki jest opłata, np. Kowalski Jan 2003 za V/2020.

GKS "Bełchatów" S.A. dziękuje jednocześnie za każdą wpłatę, jaką wnieśliście Państwo za kwiecień pomimo zawieszenia treningów z powodu pandemii koronawirusa.

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów, w bieżącym tygodniu młodzi adepci futbolu będą jeszcze ćwiczyć w okrojonych grupkach (6 zawodników + 1 trener) na boiskach nr 1 i 4 Miejskiego Centrum Sportu oraz "orlikach". Od 18 maja nasza młodzież będzie już mogła trenować w większych grupach.

Przed powrotem do zajęć do rodzice i opiekunowie byli proszeni o wypełnienie ankiet dotyczących stanu zdrowia zawodników oraz dodatkowo podpisanie oświadczenia o zgodzie na udział w treningach swojego podopiecznego. Brak zgody oznacza brak możliwości wzięcia udziału w zajęciach.

By w bezpieczny sposób przeprowadzać zajęcia, opiekunowie mają także monitorować stan zdrowia swoich dzieci i niezwłocznie informować trenera grupy o pojawieniu się ww. objawów (po i przed każdym kolejnym treningiem).

Poniżej prezentujemy plan do soboty 16 maja.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-12-05
12:30
W
Puszcza Niepołomice
Puszcza
Niepołomice
2020-12-12
12:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1587771