Menu
Logo
2liga
Pge

Juniorzy wracają na boiska

Juniorzy wracają na boiska

W środę 13 maja do treningów wrócą zawodnicy grup młodzieżowych sekcji piłkarskiej GKS "Bełchatów" S.A. Dwudniowe opóźnienie w stosunku do wcześniejszego planu powrotu wyniknęło z rozmów na linii klub - trenerzy drużyn juniorskich. We wtorek strony doszły do porozumienia w sprawie kontynuowania szkolenia.

Zgodnie z wytycznymi Rady Ministrów w bieżącym tygodniu młodzi adepci futbolu będą ćwiczyć w okrojonych grupkach (6 zawodników + 1 trener) na boiskach nr 1 i 4 Miejskiego Centrum Sportu oraz "orlikach". Jak tylko zmienią się wytyczne, nasza młodzież będzie trenować w większych grupach.

Przypomnijmy, że przed powrotem do zajęć do rodzice i opiekunowie byli proszeni o wypełnienie ankiet dotyczących stanu zdrowia zawodników oraz dodatkowo podpisanie oświadczenia o zgodzie na udział w treningach swojego podopiecznego. Brak zgody oznacza brak możliwości wzięcia udziału w zajęciach.

By w bezpieczny sposób przeprowadzać zajęcia, opiekunowie mają także monitorować stan zdrowia swoich dzieci i niezwłocznie informować trenera grupy o pojawieniu się ww. objawów (po i przed każdym kolejnym treningiem).

Poniżej prezentujemy plan do soboty 16 maja.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916753