Menu
Logo
Fortuna
 

Powrót do treningów grupowych

Powrót do treningów grupowych

Oczekiwanie zakończone! Po dwóch pełnych tygodniach izolacji i dwóch miesiącach przerwy drużyna GKS Bełchatów wraca do treningów grupowych. Inauguracyjne zajęcia w ramach "restartu" rozpoczną się w poniedziałek po godz. 16.

Po tym jak w niedzielę Zespół Medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 wykonanych w klubach Fortuna 1 Ligi i wydał zgodę na treningi w grupach w większości z nich, do pracy wracają też "Brunatni". Wszystkie osoby z grupy "izolacyjnej" mogą uczestniczyć w dalszej części planu powrotu do rozgrywek.

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 7 maja, na jednym boisku będzie mogło trenować maksymalnie 25 osób. Giekaesiacy będą dziś ćwiczyć na dwóch boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Po rozgrzewce odbędą się testy wytrzymałości tlenowej a po nich trening wprowadzający.

Wtorkowy trening w podobnym układzie zaplanowano na godz. 11.

W związku z powrotem pierwszej drużyny do treningów, informujemy, że z uwagi na troskę o zdrowie zawodników i trenerów, którzy są objęci izolacją, nie będą na razie możliwie bezpośrednie wywiady. Istnieje nadal możliwość przeprowadzenia wywiadów z przedstawicielami kadry pierwszego zespołu drogą telefoniczną czy mailową.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-12-05
12:30
W
Puszcza Niepołomice
Puszcza
Niepołomice
2020-12-12
12:40
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

PRZYJACIELE GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1587788