Menu
Logo
2liga
Pge

Powrót do treningów grupowych

Powrót do treningów grupowych

Oczekiwanie zakończone! Po dwóch pełnych tygodniach izolacji i dwóch miesiącach przerwy drużyna GKS Bełchatów wraca do treningów grupowych. Inauguracyjne zajęcia w ramach "restartu" rozpoczną się w poniedziałek po godz. 16.

Po tym jak w niedzielę Zespół Medyczny PZPN przeprowadził analizę wyników badań na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2 wykonanych w klubach Fortuna 1 Ligi i wydał zgodę na treningi w grupach w większości z nich, do pracy wracają też "Brunatni". Wszystkie osoby z grupy "izolacyjnej" mogą uczestniczyć w dalszej części planu powrotu do rozgrywek.

Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 7 maja, na jednym boisku będzie mogło trenować maksymalnie 25 osób. Giekaesiacy będą dziś ćwiczyć na dwóch boiskach Miejskiego Centrum Sportu. Po rozgrzewce odbędą się testy wytrzymałości tlenowej a po nich trening wprowadzający.

Wtorkowy trening w podobnym układzie zaplanowano na godz. 11.

W związku z powrotem pierwszej drużyny do treningów, informujemy, że z uwagi na troskę o zdrowie zawodników i trenerów, którzy są objęci izolacją, nie będą na razie możliwie bezpośrednie wywiady. Istnieje nadal możliwość przeprowadzenia wywiadów z przedstawicielami kadry pierwszego zespołu drogą telefoniczną czy mailową.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916889