Menu
Logo
Fortuna
 

1% podatku na klub

1% podatku na klub

Po raz czwarty zachęcamy sympatyków piłki nożnej i zapasów naszego regionu oraz przyjaciół Klubu do skorzystania z możliwości bezpośredniego wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Sportowcy Dzieciom.

Środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży w sekcjach piłkarskiej i zapaśniczej.

Pamiętajcie, że o miesiąc dłużej, bo do 31 maja 2020 roku jest czas, aby rozliczyć się z fiskusem i ewentualnie przekazać 1% podatku na działalność klubu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki.

W tym roku po raz drugi można sprawdzić swoje zeznanie podatkowe przez specjalny portal Twój e-PIT Jeśli przed rokiem wpisywaliście już KRS Fundacji Sportowcy Dzieciom z celem szczegółowym na klub, to w obecnym zeznaniu będzie on automatycznie powtórzony.

Dlaczego nie można przekazywać 1% bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Sportowcy Dzieciom? Ponieważ GKS „Bełchatów” S.A. nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją.to

Zainteresowane osoby powinny w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000457030 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS „Bełchatów” S.A. (164). Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro GKS Bełchatów i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta. Możecie także przekazywać 1% na konkretny rocznik wyszukując subkonto na wspomnianej stronie Fundacji.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz GKS „Bełchatów” możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Widzew Łódź
Widzew
Łódź
2020-10-23
17:40
W
Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2020-11-07
17:00
D
Arka Gdynia
Arka
Gdynia
2020-11-13
19:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

    

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1523922