Menu
Logo
Fortuna
 

Pomoc kibiców dla służby zdrowia

Pomoc kibiców dla służby zdrowia

W związku z informacjami, jakie dotarły do kibiców GKS Bełchatów, a mianowicie, że w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie zaczyna brakować m.in. maseczek ochronnych dla personelu medycznego, tak potrzebnych przy kontaktach z pacjentami podczas zagrożenia, jakie niesie pandemia koronawirusa, sympatycy "Brunatnych" zaczęli działać!

Jak czytamy na stronach naszych kibiców: "Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", Stowarzyszenie Sportowe GKS "Torfiorze" Bełchatów, ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz wszystkie grupy kibicowskie fanów GKS-u organizują zbiórkę pieniędzy na wsparcie dla bełchatowskich placówek medycznych (będą to głównie wspomniane maski, ale także środki dezynfekujące, itp.)!

Zbiórka będzie przeprowadzana poprzez wpłaty darowizn na konto Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze", z których całość zostanie przekazana na zakup przez nas niezbędnych artykułów - przeznaczymy na nie również posiadane przez Stowarzyszenie fundusze z zebranych składek członkowskich!

Jednocześnie informujemy, że nasze Stowarzyszenie nie prowadzi działalności zarobkowej, a wszystkie uzyskane pieniądze rozliczamy przed odpowiednimi organami poprzez sprawozdania finansowe, co świadczy o przejrzystości finansowej w naszym funkcjonowaniu i daje Wam pewność, że zebrane środki zostaną w całości wydane na cel niniejszych darowizn!

Wpłat na pomoc możecie dokonywać TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez przelew na poniższe konto:
Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”
28 1050 1461 1000 0090 3085 5689
(ING Bank Śląski S.A.)

W tytule przelewu dopisek „DAROWIZNA NA POMOC"!

Osoby posiadające DUŻE ilości maseczek czy środków dezynfekujących, chcące przekazać je w formie darowizny rzeczowej na naszą zbiórkę, prosimy o kontakt z nami poprzez prywatną wiadomość na profilach na FB: Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów (fb.com/Torfiorze), Stowarzyszenia Sportowe GKS "Torfiorze" Bełchatów (fb.com/SportyWalkiGKSTorfiorze), Kibice Razem GKS Bełchatów (fb.com/KRGKS) lub Bełchatowianie (fb.com/belchatowianie). Ze względów bezpieczeństwa NIE ZAWOŹCIE ICH DO PLACÓWEK SŁUŻBY ZDROWIA SAMODZIELNIE!

Jednocześnie apelujemy do sympatyków GKS-u, jak i wszystkich Bełchatowian, o rozsądek w stanie zagrożenia epidemiologicznego, unikanie zgromadzeń i pozostanie w miarę możliwości w swoich domach!"

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1234086