Menu
Logo
Fortuna
 

Pierwsza drużyna zakończyła treningi

Pierwsza drużyna zakończyła treningi

Decyzję o odwołaniu najbliższej kolejki a w tym meczu przeciwko Sandecji zawodnicy i trenerzy GKS Bełchatów poznali w domach, ponieważ spotkanie w klubie mieli zaplanowane na popołudnie. „Brunatni” zakończyli po godz. 17 tydzień pracy i wracają do swoich bliskich. Podczas spotkania z trenerami piłkarze otrzymali rozpiski treningowe.

- Zawodnicy otrzymali indywidualne plany zajęć na najbliższy tydzień – powiedział trener GKS Bełchatów, Artur Derbin.Trochę siły, trochę wytrzymałości, wszystko na podtrzymanie zdolności motorycznych. Dziś się rozstaliśmy, ale będziemy oczywiście cały czas w kontakcie, by podejmować kolejne kroki w zależności od decyzji piłkarskiej centrali. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, będziemy się stosować do wszelkich zaleceń prozdrowotnych. Życzyliśmy sobie na pożegnanie zdrowia dla siebie i bliskich i wierzę, że uda się jak najszybciej spotkać ponownie. Kiedy? Trudno teraz wyrokować – zakończył szkoleniowiec GKS.

Przypomnijmy, że na mocy piątkowej decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej na razie odwołano mecze jedynie 23. kolejki Fortuna 1 Ligi a w poniedziałek Komisja ds. Nagłych ma zdecydować, co z dalszym przebiegiem rozgrywek. W obliczu sytuacji w kraju i chociażby najbliższych sąsiadów, jest bardzo wątpliwe, by odbyła się jakaś seria spotkań w marcu.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1234144