Menu
Logo
Fortuna
 

Nowe rekomendacje ws. mediów

Nowe rekomendacje ws. mediów

Pierwsza Liga Piłkarska przesłała klubom Fortuna 1 Ligi zaktualizowane rekomendacje dotyczące pracy mediów podczas najbliższych meczów.

Począwszy od 23. kolejki (do odwołania) mecze będą odbywać się bez udziału publiczności, gości VIP oraz przedstawicieli mediów, w tym dziennikarzy posiadającym stałe akredytacje a liczba osób przebywających w trakcie meczu na stadionie będzie ograniczona do niezbędnego minimum tj. do osób funkcyjnych wymaganych do prawidłowego przeprowadzenia zawodów.

Obok przedstawicieli biur prasowych klubów zaangażowanych w dany mecz, w obsłudze medialnej mogą brać udział tylko przedstawiciele następujących podmiotów: Polsat (telewizja), BT Sport (bandy LED), Media Mine (produkcja wideo), 400mm (foto), Statscore (oficjalny dostawca danych).

W tej wyjątkowej sytuacji gospodarze (we współpracy z gośćmi) mają przygotować paczkę medialną tj. zdjęcia z meczu (w ilości 6-10 sztuk), wypowiedzi trenerów/piłkarzy w formie tekstu, a także, jeżeli to możliwe w formie wideo i audio, i przekazali ją dziennikarzom za pośrednictwem systemu Accredito lub w inny sposób, który zostanie wypracowany na linii klub - dziennikarze.

Przypominamy, że w tej wyjątkowej sytuacji telewizja Polsat podjęła decyzję o tym, aby oprócz trzech transmisji emitowanych na kanałach sportowych Polsatu, jeśli tylko warunki techniczne pozwolą, kibice mieli możliwość obejrzenia za darmo pozostałych meczów na stronie www.ipla.tv. Z każdego takiego stadionu zostanie wyemitowany sygnał z jednej kamery. Jest to wyjście naprzeciw społeczności kibiców Fortuna 1 Liga i będzie obowiązywało już od najbliższej kolejki ligowej.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1234138