Menu
Logo
Fortuna
 

Decyzja w sprawie meczu z Sandecją

Decyzja w sprawie meczu z Sandecją

Decyzją Wojewody Łódzkiego zaplanowany na sobotę 14 marca 2020 roku mecz 23. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS Bełchatów a Sandecją Nowy Sącz odbędzie się bez udziału publiczności.

Decyzja ta ma oczywiście związek z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce a wydana została „na podstawie rekomendacji Głównego Inspektora Sanitarnego, będących wynikiem analizy sytuacji epidemiologicznej”.

Na podstawie rekomendacji Pierwszej Ligi Piłkarskiej, liczba osób przebywających w trakcie meczu na stadionie będzie ograniczona (np. brak eskorty) do niezbędnego minimum tj. do osób funkcyjnych wymaganych do prawidłowego przeprowadzenia zawodów.

Obsługa medialna

Wejście na stadion umożliwione będzie przedstawicielom mediów z przyznanymi akredytacjami stałymi na rundę wiosenną. Akredytacje jednorazowe ograniczone zostaną do minimum. Ograniczony będzie także kontakt dziennikarzy z piłkarzami w pomeczowych wywiadach.

Informacje w kwestii zwrotu za zakupione bilety czy rekompensaty za wykupione karnety zostaną podane w osobnym komunikacie.

W obliczu zagrożenia, jakie niesie ze sobą koronawirus, niezmiennie apelujemy o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia czy Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wszystkich sympatyków prosimy o wyrozumiałość, bo jest to naprawdę wyjątkowa sytuacja. Wierzymy, że pomimo braku wsparcia z trybun nasza drużyna z powodzeniem będzie walczyć z najbliższym rywalem!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-05-01
18:00
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1234080