Menu
Logo
2liga
Pge
Reklama

Bieg "Gorących Kibiców Serc" za nami

Bieg "Gorących Kibiców Serc" za nami

Pierwszy w historii bieg "Gorących Kibiców Serc" będący formą finansowego i mentalnego wsparcia dla GKS Bełchatów okazał się strzałem w dziesiątkę. Pomimo niskiej temperatury w biegu oraz przy starcie i na mecie pojawiło się ponad pół tysiąca przyjaciół górniczego klubu.

Pierwsi kibice pojawiali się jeszcze przed otwarciem biura zawodów, które obsługiwało mieszkańców nie tylko naszego miasta na pełnych obrotach niemal do początku biegu. Na parkingu Stadionu Miejskiego z każdą minutą pojawiało się coraz więcej osób, które odbierały pamiątkowe numery startowe oraz "cegiełki" za wpłaty na rzecz bieżącej działalności "Brunatnych".

13.803,25 zł - taką kwotę poprzez wykupienie "cegiełek" przekazano na bieżącą działalność GKS Bełchatów przy okazji niedzielnego Bieg "Gorących Kibiców Serc". Środki te pochodzą z wpłat przelewem, z datków do puszek oraz licytacji numerów startowych i koszulki z sezonu 2004/05.

Przed startem wszyscy zapozowali do zdjęcia a o godz. 16, po głośnym wystrzale, uczestnicy wydarzenia ruszyli biegiem lub marszem w kierunku oddalonej o 1977 metrów mety usytuowanej na Placu Narutowicza. Wszystko przebiegało jak na "prawdziwym" biegu, więc dla części biegaczy-amatorów była to jeszcze bardziej wyjątkowa sytuacja. Dziś nie był mierzony czas, ale pierwszy na mecie po upływie około 6 minut był obrońca GKS Bełchatów Krzysztof Wołkowicz, po którym przybiegł pomocnik Viktor Putin. Trzeci był jeden z naszych kibiców. Ostatni uczestnicy pojawili się po 20 minutach. Na wszystkich czekała gorąca zupa i herbata, które można było spożyć po odśpiewaniu hymnu.

W imieniu GKS "Bełchatów" S.A. serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie w to chłodne popołudnie a specjalne wyrazy szacunku kierujemy do osób i instytucji, które pomogły w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia!

Organizatorem biegu było Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Partnerami wydarzenia byli: Miasto Bełchatów, GKS "Bełchatów” S.A, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

Reklama

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNER LIGIPARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 2879178