Menu
Logo
Fortuna
 

Niedzielny bieg - informacje

Niedzielny bieg - informacje

To już w najbliższą niedzielę! Po raz pierwszy w historii odbędzie się specjalny bieg dla GKS Bełchatów. Organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik a przyjaciele "Brunatnych" zapisują i wpłacają niemałe datki na działalność klubu.

Prezentujemy najważniejsze sprawy organizacyjne związane z biegiem "Gorących Kibiców Serc", na który zapraszamy bez względu na wiek i formę sportową! Można biec, truchtać lub spacerować - ważne, że razem i dla GKS!

1. Zapisz się na bieg już dziś TUTAJ przez link do rejestracji (do piątku 24 stycznia do godz. 15:00) lub w niedzielę w biurze zawodów

2. Bieg jest bezpłatny, ale każdy może wesprzeć bieżącą działalność klubu przez wykupienie "cegiełki" w dowolnej wysokości przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem Bieg "Gorących Kibiców Serc" lub BIEG "GKS” lub w dniu biegu w biurze zawodów poprzez wpłatę gotówki do puszek w biurze zawodów

3. W dniu biegu spotykamy się na parkingu Stadionu Miejskiego od ul. Sportowej od godz. 14:00. Prosimy o jak najwcześniejsze przybywanie na obiekt, by każdy zdążył załatwić kwestie formalne

4. Biuro zawodów będzie funkcjonowało w namiocie w barwach klubu na parkingu lub w przypadku złej pogody w pierwszym wejściu do budynku klubu (od ul. Sportowej)

5. W biurze zawodów okazujemy dowód tożsamości lub paszport do kontroli daty urodzenia do wpisania danych na listę (jeśli nie zapisaliśmy się przez Internet). W przypadku osób niepelnoletnich należy na miejscu wypełnić przygotowany dokument

6. W biurze zawodów pierwsze 300 osób otrzyma pamiątkowy numer startowy, agrafki do przypięcia oraz "cegiełkę"

7. Biuro zawodów zakończy pracę o 15:30

Uwaga! W biegu można oczywiście uczestniczyć bez numeru startowego. Osoby te, biegnąc wyznaczoną trasą, będą objęte ubezpieczeniem biegu.

8. Start biegu nastąpi o godz. 16:00 z linii bramy wjazdowej od ul. Sportowej

9. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Sportową, Czyżewskiego, Zieloną, Targową, Roweckiego, Kempfinówka, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich do Placu Narutowicza, gdzie po małej pętli czekać będzie meta.

10. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani pomiaru czasu, zaproszony jest zatem każdy, w szczególności całe rodziny. Jedyną barierą jest czas (25 minut) jako maksymalny do pokonania tej dość krótkiej trasy. Bardzo mile widziane wśród uczestników biegu będą oczywiście klubowe barwy.

11. Na Placu Narutowicza na uczestników biegu czekać będzie gorąca zupa i herbata. Mamy nadzieję spotkać tam nie tylko biegaczy, ale jak największą liczbę przyjaciół klubu.

Organizatorem biegu jest Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Partnerami wydarzenia są Miasto Bełchatów, GKS "Bełchatów” S.A, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Link do regulaminu TUTAJ

Link do formularza TUTAJ

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
17:00
D
Odra Opole
Odra
Opole
2020-03-06
18:00
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-03-14
16:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1175581