Menu
Logo
Fortuna
 

"Okołobiegowe" licytacje!

"Okołobiegowe" licytacje!

Już w niedzielę przyjaciele GKS Bełchatów spotkają się na biegu "Gorących Kibiców Serc" będącego formą pomocy materialnej i mentalnego wsparcia dla walczących o lepszą przyszłość "Brunatnych".

Zanim jednak do biegu dojdzie, można już licytować wyjątkowe przedmioty, a dochód będzie przeznaczony na bieżącą działalność klubu, który przygotowuje swoje drużyny do startu rundy wiosennej.

Na profilu facebookowym GKS Bełchatów można poprzez komentarze licytować numer startowy "1977" oraz historyczną koszulkę z zakończonego awansem sezonu 2004/05, natomiast na profilu kibicowskim Bełchatowianie można "powalczyć" o numer startowy "77".

Licytacje wspomnianych przedmiotów, które już osiągnęły znaczące kwoty, potrwają do czwartku 23 stycznia (koszulka do godz. 12:00, numery do 18:00).

Przypominmay jednocześnie, że uczestnictw w biegu jest bezpłatne, natomiast każdy może dokonywać wpłat na rzecz klubu w wysokości nie mniejszej niż 20 zł. Wpłaty można dokonywać przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem Bieg "Gorących Kibiców Serc" lub BIEG "GKS” lub w dniu biegu w biurze zawodów poprzez nabycie (tylko gotówką) „cegiełki”.

Organizatorem biegu jest Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Partnerami wydarzenia są Miasto Bełchatów, GKS "Bełchatów” S.A, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Podstawowe kwestie organizacyjne

Biuro Organizacyjne funkcjonować będzie w dniu biegu, tj. 26.01.2020 r. w godz. 14:00 – 16:00. Zlokalizowane będzie w budynku Stadionu Miejskiego lub na jego parkingu (w zależności od warunków atmosferycznych). Zapraszamy jak najwcześniej, by każdy zdążył z formalnościami!

Wszyscy startujący zobowiązani będą do zweryfikowania się w Biurze Zawodów w godzinach 14:00 – 15:30. Podczas weryfikacji  należy posiadać dowód osobisty lub paszport do kontroli daty urodzenia. Osoby niepełnoletnie startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie w Biurze Zawodów wymaganych dokumentów.

Zgłoszenia do biegu prowadzone są przy użyciu specjalnego formularza internetowego lub w dniu biegu w Biurze Zawodów.

Link do regulaminu TUTAJ

Link do formularza TUTAJ

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

ŁKS Łódź
ŁKS
Łódź
2020-09-30
19:00
D
Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2020-10-04
17:00
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-10-10
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

PARTNERZY

  

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1506534