Menu
Logo
Fortuna
 

1977 metrów dla klubu

1977 metrów dla klubu

Sprintem, truchtem lub spacerowym krokiem – ważne, że dla swojego ukochanego klubu! Już 26 stycznia odbędzie się wyjątkowy bieg przyjaciół GKS Bełchatów. Żadnego kibica „Brunatnych” nie powinno wówczas zabraknąć!

Wicemistrz Polski z 2007 roku, dwukrotny finalista Pucharu Polski, uczestnik eliminacji do Pucharu UEFA i 375 meczów rodzimej Ekstraklasy oraz wychowawca setek młodych adeptów piłki nożnej przechodzi w ostatnim czasie duże problemy finansowo-organizacyjne, które uniemożliwiają stabilną pracę i planowanie przyszłości na poziomie centralnym. Duma górniczego miasta nie pozostaje jednak sama, bo ma wiernych kibiców i wsparcie wielu podmiotów. Już niedługo wszyscy będą mogli w niezwykły sposób zademonstrować swoje wsparcie dla klubu, który przez 42 lata rósł wraz z mieszkańcami regionu.

Dzięki inicjatywie Miejskiego Centrum Sportu będącego m.in. administratorem Stadionu Miejskiego, na którym mecze rozgrywa GKS Bełchatów, w niedzielę 26 stycznia 2020 roku odbędzie się niecodzienne wydarzenie, które winno zgromadzić wiele osób, dla których przyszłość największego klubu sportowego regionu to sprawa warta wysiłku.

Tym wydarzeniem będzie bieg dla wszystkich kibiców i przyjaciół GKS Bełchatów, który ma stanowić formę pomocy materialnej i mentalnego wsparcia dla walczących o lepszą przyszłość “Brunatnych”. Początek biegu “Gorących Kibiców Serc” na symbolicznym dystansie 1977 metrów zaplanowano na GIEKSA Arenie a metę na Placu Narutowicza. Uczestnicy rozpoczną swą aktywność na klubowym parkingu przy ulicy Sportowej by dalej pobiec ulicami Czyżewskiego, Zieloną, Targową, Roweckiego, Kempfinówka, ponownie Czyżewskiego, Lecha i Marii Kaczyńskich. Finisz nastąpi w sercu miasta, gdzie tak jak przy okazji wielu ważnych dla klubu okazji, wszyscy się spotkają żeby okazać wsparcie „biało-zielono-czarnym”. Partnerzy biegu zaplanowali w tym miejscu kilka atrakcji, tak by po wysiłku wspólnie pozostać w tym wyjątkowym dla bełchatowian miejscu.

W biegu, poza przyjaciółmi klubu, udział wezmą zawodnicy i trenerzy pierwszej drużyny występującej w Fortuna 1 Lidze oraz zespołu rezerw i licznych grup młodzieżowych. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani pomiaru czasu, zaproszony jest zatem każdy, w szczególności całe rodziny. Jedyną barierą jest czas (25 minut) jako maksymalny do pokonania tej dość krótkiej trasy. Bardzo mile widziane wśród uczestników biegu będą klubowe barwy.

Uczestnictwo jest bezpłatne, natomiast każdy może dokonywać dobrowolnych wpłat na rzecz klubu w wysokości nie mniejszej niż 20 zł. Wpłaty można dokonywać przelewem na konto klubu GKS Bełchatów (25 1090 2705 0000 0001 4337 0251) z dopiskiem Bieg "Gorących Kibiców Serc" lub BIEG "GKS” lub w dniu biegu w biurze zawodów poprzez nabycie (tylko gotówką) „cegiełki”.

Organizatorem biegu jest Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie. Partnerami wydarzenia są Miasto Bełchatów, GKS "Bełchatów” S.A, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze” oraz Ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

Podstawowe kwestie organizacyjne

Zapisywać się na bieg można TUTAJ przez link do rejestracji (do piątku 24 stycznia do godz. 15:00)

Biuro zawodów funkcjonować będzie w dniu biegu, tj. 26.01.2020 r. w godz. 14:00 – 16:00. Zlokalizowane będzie w budynku Stadionu Miejskiego lub na jego parkingu (w zależności od warunków atmosferycznych).

Wszyscy startujący zobowiązani będą do zweryfikowania się w Biurze Zawodów w godzinach 14:00 – 15:30. Podczas weryfikacji  należy posiadać dowód osobisty lub paszport do kontroli daty urodzenia. Osoby niepełnoletnie startują w biegu na odpowiedzialność rodzica bądź prawnego opiekuna.

Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie podpisanie w Biurze Zawodów wymaganych dokumentów.

Zgłoszenia do biegu prowadzone są przy użyciu specjalnego formularza internetowego lub w dniu biegu w Biurze Zawodów.

Link do regulaminu TUTAJ

Link do formularza TUTAJ

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-07-05
18:00
W
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-07-12
15:10
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-07-16
18:10
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1351644