Menu
Logo
Fortuna
 

"Brunatni" rozpoczęli zimowe przygotowania

"Brunatni" rozpoczęli zimowe przygotowania

Dwudziestu jeden zawodników wzięło udział w pierwszym w 2020 roku treningu drużyny GKS Bełchatów w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2019/20. Zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią Miejskiego Centrum Sportu.

Wyjście na trening poprzedzone zostało spotkaniem drużyny i sztabu z Prezesem Zarządu i Dyrektorem ds. sportowych, podczas którego rozmawiano o obecnej sytuacji klubu.

W porównaniu do kadry z końcówki rundy jesiennej zabrakło dziś dwóch zawodników, którzy w grudniu zmienili barwy klubowe tj. Dawida Kocyły (Wisła Płock) oraz Mateusza Marca (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Karola Stanka, którego wypożyczenie z Piasta Gliwice skrócili sami „Brunatni”. Z powodów zdrowotnych w treningu nie uczestniczyli Maciej Mas, Marcin Ryszka i Marcin Sierczyński, kwestie prywatne nie pozwoliły dziś na udział w treningu Marcinowi Grolikowi a w środę do Bełchatowa wróci Viktor Putin, który obchodzi prawosławne Boże Narodzenie.

W inauguracyjnych zajęciach wzięło udział dwóch testowanych zawodników oraz 18-letni skrzydłowy Piotr Mielczarek. Wychowanek GKS jest w sezonie 2019/20 wypożyczony do Omegi Kleszczów.

W środę o godz. 11 giekaesiacy rozpoczną testy wydolnościowe MAS, na czwartek rano zaplanowano sprawdzian siły oraz popołudniowy trening na „jedynce” (godz. 15:30). Piątek to jednostka treningowa o godz. 10 a sobota godz. 12 (obie także na sztucznej nawierzchni).

W sobotę 18 stycznia bełchatowianie mają rozegrać grę wewnętrzną a pierwszy zimowy sparing z liderem Fortuna 1 Ligi, Wartą Poznań, zaplanowano na 25 stycznia w Swarzędzu.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów na klubowym koncie na Instagramie.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-07-05
18:00
W
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-07-12
15:10
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-07-16
18:10
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1351593