Menu
Logo
Fortuna
 

Trzecie miejsce GKS Bełchatów 2010

Trzecie miejsce GKS Bełchatów 2010

Drużyna GKS Bełchatów I zajęła trzecie miejsce w rozegranym w sobotę 4 stycznia bardzo silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turniej „Bełchatów Cup” dzieci rocznika 2010 i młodszych oraz urodzonych w ostatnim kwartale 2009.

Najlepsza okazała się ekipa Znicza Pruszków a tuż za nią uplasował się Młody Widzew. Druga drużyna GKS Bełchatów zakończyła te zmagania na 11. pozycji.

Skład GKS I: Wódka, Wojciechowski, Pasternak (kapitan), Motyl, Murzyła, Krasoń, Niewiadomski, Piekarski, Kościelny, Wolańczyk

Skład GKS II: Kupiec, Rożentalski, Kurzawski, Sobolewski T., Sobolewski K., Kostrzewa, Pazera, Słowikowski, Gradowski (kapitan), Salon

Trener Bartłomiej Kondracki
Kierownicy Piotr Rożentalski i Sebastian Sobolewski

Trenerzy asystenci Marcin Sochacki i Mikołaj Grzelak

Wyniki grupowe:

GKS BEŁCHATÓW - I LEGIA II 3:3
ŚLĘZA WROCŁAW - II LEGIA I 2:5
ZNICZ PRUSZKÓW - ŚLĘZA WROCŁAW I  2:3
ODRA OPOLE - PARASOL WROCŁAW 0:1
RUCH CHORZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 1:2
APN PIOTRKÓW TRYB. - GKS BEŁCHATÓW II 1:1
CHAMPIONS OŁAWA - WISŁA PŁOCK 1:0
MŁODY WIDZEW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2:1
LEGIA II - WIDZEW ŁÓDŹ 3:1
LEGIA I - GKS BEŁCHATÓW II 3:1
ŚLĘZA WROCŁAW I - WISŁA PŁOCK 2:3
PARASOL WROCŁAW ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 3:1
GKS BEŁCHATÓW I - RUCH CHORZÓW 4:1
ŚLĘZA WROCŁAW II - APN PIOTRKÓW TRYB. 3:1
ZNICZ PRUSZKÓW - CHAMPIONS OŁAWA 7:0
ODRA OPOLE - MŁODY WIDZEW 2:4
LEGIA II - RUCH CHORZÓW 1:0
LEGIA I - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
ŚLĘZA WROCŁAW I - CHAMPIONS OŁAWA 0:1
PARASOL WROCŁAW - MŁODY WIDZEW 0:0
WIDZEW ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW I 1:4
GKS BEŁCHATÓW - II ŚLĘZA WROCŁAW II 2:2
WISŁA PŁOCK - ZNICZ PRUSZKÓW 0:1
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ODRA OPOLE 0:1

Klasyfikacja grupowa:

LIGA MISTRZÓW

A1 GKS BEŁCHATÓW I
B1 LEGIA SOCCER SCHOOLS I
C1 ZNICZ PRUSZKÓW
D1 MŁODY WIDZEW  
 
LIGA EUROPY

A2 LEGIA SOCCER SCHOOLS II
B2 ŚLĘZA WROCŁAW II
C2 CHAMPIONS OŁAWA
D2 PARASOL WROCŁAW
 
EKSTRAKLASA

A3 WIDZEW ŁÓDŹ
B3 GKS BEŁCHATÓW II
C3 WISŁA PŁOCK
D3 ODRA OPOLE
 
PUCHAR POLSKI

A4 RUCH CHORZÓW
B4 APN PIOTRKÓW TRYB.
C4 ŚLĘZA WROCŁAW I  
D4 ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Faza pucharowa:

GKS BEŁCHATÓW - I MŁODY WIDZEW 0:3
LEGIA SOCCER SCHOOLS II - PARASOL WROCŁAW 0:0
WIDZEW ŁÓDŹ - ODRA OPOLE 0:2
RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:1
LEGIA SOCCER SCHOOLS I - ZNICZ PRUSZKÓW 1:2
ŚLĘZA WROCŁAW II - CHAMPIONS OŁAWA 2:6
GKS BEŁCHATÓW II - WISŁA PŁOCK 3:1
APN PIOTRKÓW TRYB. - ŚLĘZA WROCŁAW I  1:2
MŁODY WIDZEW - ZNICZ PRUSZKÓW 2:2
PARASOL WROCŁAW - CHAMPIONS OŁAWA 0:2
ODRA OPOLE - WISŁA PŁOCK 4:2
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - ŚLĘZA WROCŁAW I  4:0
GKS BEŁCHATÓW I LEGIA - SOCCER SCHOOLS I 4:0
LEGIA SOCCER SCHOOLS II - ŚLĘZA WROCŁAW II 3:0
WIDZEW ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW II 4:1
RUCH CHORZÓW - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
MŁODY WIDZEW - LEGIA SOCCER SCHOOLS I 3:0
PARASOL WROCŁAW - ŚLĘZA WROCŁAW II 6:0
ODRA OPOLE - GKS BEŁCHATÓW II 5:0
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - APN PIOTRKÓW TRYB. 2:1
ZNICZ PRUSZKÓW - GKS BEŁCHATÓW I 8:0
CHAMPIONS OŁAWA - LEGIA SOCCER SCHOOLS II 6:2
WISŁA PŁOCK - WIDZEW ŁÓDŹ 0:0
ŚLĘZA WROCŁAW I - RUCH CHORZÓW 4:2

Klasyfikacja końcowa:

LIGA MISTRZÓW

ZNICZ PRUSZKÓW
MŁODY WIDZEW
GKS BEŁCHATÓW I
LEGIA SOCCER SCHOOLS I
 
LIGA EUROPY

CHAMPIONS OŁAWA
PARASOL WROCŁAW
LEGIA SOCCER SCHOOLS II
ŚLĘZA WROCŁAW II
 
EKSTRAKLASA

ODRA OPOLE
WIDZEW ŁÓDŹ
GKS BEŁCHATÓW II
WISŁA PŁOCK
 
PUCHAR POLSKI

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
ŚLĘZA WROCŁAW I  
RUCH CHORZÓW
APN PIOTRKÓW TRYB.

Najlepsi zawodnicy:

Najlepszy bramkarz - Alan Wódka GKS Bełchatów
Najlepszy zawodnik - Bartek Sobiecki Młody Widzew
Najlepszy strzelec - Krzysztof Pustelnik Znicz Pruszków

Podziękowania DLA PARTNERÓW I SPONSORÓW:

STALMIT SP.j.
F.P.U METACO
MK NSZZ SOLIDARNOŚĆ ODDZIAŁ KWB BEŁCHATÓW
ATK STUDIO BEŁCHATÓW, DYSTRYBUTOR MARKI NOLTE KUCHEN
PGC SP.Z O.O.
USŁUGI MUZYCZNE EMILIA KUPIEC
HELIOS POLSKA FARBY, LAKIERY, ŻYWICE I KLEJE SP. Z O.O.
FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA FARBY LAKIERY ANDRZEJ PAŁYSZKA & STANISŁAW KACZKA SPÓŁKA JAWNA
DRB POLONIA JONASZ BUKSZTYNOWICZ
GABINET FIZJOTERAPII & CENTRUM LECZENIA BÓLU FI-ABLE KAMILA WŁODARCZYK
RADNY MIASTA BEŁCHATOWA ŁUKASZ CIEŚLAK

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

GKS 1962 Jastrzębie
GKS
1962
Jastrzębie
2020-02-29
17:00
D
Odra Opole
Odra
Opole
2020-03-06
17:30
W
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2020-03-14
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia



 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1149013