Menu
Logo
Fortuna
 

A. Derbin w AFC Bournemouth

A. Derbin w AFC Bournemouth

Wykorzystując zbliżającą się zimową przerwę trener GKS Bełchatów Artur Derbin odbędzie staż w klubie Premier League, AFC Bournemouth. Szkoleniowiec "Brunatnych" będzie przebywał w południowej Anglii od 6 do 13 grudnia.

Artur Derbin będzie ze szczególną uwagą obserwował pracę menadżera Bournemouth, Eddiego Howe’a, który piastuje swoje stanowisko od października 2012 roku.

- Trener Howe to legenda klubu, były piłkarz i człowiek, który wprowadził Bournemouth na salony brytyjskiego futbolu i pomimo najskromniejszego budżetu utrzymuje zespół na poziomie Premier League już piąty sezon - mówi Artur Derbin. - Będę obserwował jego pracę, to w jaki sposób zarządza zespołem, jakie stworzył relacje z zawodnikami, sztabem i pracownikami klubu.

W organizacji tego cennego stażu trenerowi Derbinowi pomógł bramkarz The Cherries Artur Boruc. Pobyt na Wyspach nasz szkoleniowiec rozpocznie od mocnego akcentu, bo ligowego meczu z Liverpool FC. 

- Planując ten wyjazd kierowała mną chęć rozwoju a celem jest wzbogacenie mojego warsztatu trenerskiego poprzez obserwację funkcjonowania klubu i treningów oraz rozmowy z przedstawicielami AFC. To świetna inwestycja w siebie, więc w miarę możliwości wykorzystuję wolny czas na poszerzanie swoich kompetencji - dodał trener GKS Bełchatów.

Wspomniana przerwa urlopowa "Brunatnych" rozpocznie się dzień po ostatnim meczu Fortuna 1 Ligi z Radomiakiem Radom a przygotowania do rundy wiosennej nasz zespół ma rozpocząć we wtorek 7 stycznia 2020 r.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2020-07-05
18:00
W
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Bruk-Bet
Termalica
Nieciecza
2020-07-12
15:10
D
Miedź Legnica
Miedź
Legnica
2020-07-16
18:10
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1351589