Menu
Logo
Fortuna
 

Bilety na pojedynek z GKS Tychy

Bilety na pojedynek z GKS Tychy

Po efektownym zwycięstwie w Niepołomicach drużyna GKS Bełchatów rozegra w sobotę przedostatni w tym roku domowy mecz w Fortuna 1 Lidze. Rywalem "Brunatnych" będzie ósmy w tabeli GKS Tychy. Bilety można już nabywać przez Internet a w czwartek ruszy przedsprzedaż stacjonarna.
 
Nie tak dawno przy Sportowej tyszanie gościli w ramach Pucharu Polski wygrywając 2:0. Mamy zatem szybką okazję do rewanżu. Gdyby to się udało, bełchatowski GKS odniósłby 600. zwycięstwo w rozgrywkach ligowych w historii klubu.
 
Spotkanie z GKS Tychy rozpocznie się w sobotę 9 listopada o godz. 17:00 a liczba dostępnych miejsc to 3.154. Otwarte będą trybuny wschodnia, zachodnia i północna.
 
Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią i północną w przypadku sympatyków z Kartą Kibica wynoszą w przedsprzedaży 1, 10 i 15 zł. Wejściówki będą droższe w dniu meczu o 5 zł.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW
 
Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

7 - 8.11. w godz. 12 - 17
9.11. (mecz) od godz. 13
 
W dniu meczowym od godz. 15 otwierane będą także kasy stadionowe.
 
Przypominamy, że udostępniliśmy do użytku nową wersję aplikacji internetowej do zakupu biletów i karnetów na mecze GKS Bełchatów. Na stronie BILET.GKSBELCHATOW.COM można po zalogowaniu nabywać wejściówki w bardzo łatwy i szybki sposób.

Ważny jest fakt, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.

Trybuna wschodnia "młyn"
 
W wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" bilety na trybunę wschodnią dla osób z Kartą Kibica w przedsprzedaży będą kosztować 10 zł a w dniu meczowym 15 zł. Można je kupować w Punkcie Obsługi Kibica po okazaniu wydanej w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów "Karty Kibola".

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub proponuje możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także w kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Bilet na taką kartę jest droższy o 5 zł.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2020-06-05
20:10
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-06-13
17:40
D
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka
Chojnice
2020-06-17
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1303445