Menu
Logo
Fortuna
 

Wyniki meczów juniorów z 18-20 października

Wyniki meczów juniorów z 18-20 października

Za juniorami GKS Bełchatów kolejny intensywny weekend, podczas którego rozegrali dziewięć meczów w swoich ligach. Zobaczcie podsumowanie tych spotkań.

I LW Junior Starszy A1 (GKS 2001/02)
18.10.2019 r.
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 4:2 (2:1)
Bramki dla GKS: 22’ Mateusz Kaflowski, 81’ Nikodem Pawlak (as. Jaszczak)

Skład GKS: Wróblewski - Przywara, Wenus,  Piechura Kuliński (90’ Stolarczyk), Bujak (46’ Jaszczak), Miarka (81’ Olszewski), Góralczyk (89’ Szymczak), Kaflowski, Pawlak, Adamczyk (66’ Sztark)

Na ławce pozostał Terkiewicz

Trener Adam Konstańczuk

II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
20.10.2019 r.
Sokół Aleksandrów - GKS 2:3 (1:0)
Bramki dla GKS: 87’ Filip Olszewski (as. Mielczarek), 90’ Oskar Kaliszuk (as. Jakubiec), 92’ Stemplewski (as. Mielczarek)

Skład GKS: Tkaczyński (46’ Wójcik) – Ochocki (46’ Jakubczyk), Parter (46’ Jakubiec), Pierzchała, Terkiewicz (46’ Stemplewski), Sztark (46’ Sady), Marchewka, Tomski (46’ Mielczrek), Olszewski, Stolarczyk, Kępski(46’ Kaliszuk)

Trener Adam Konstańczuk

I LW Junior Młodszy B1 (GKS 2003)
19.10.2019 r.
GKS Bełchatów - Stal Niewiadów 11:0 (5:0)
Bramki dla GKS: 10. Korpas (as. Kondracki), 18. Sionkowski (as. Ossowski), 32. Korpas, 36. Ossowski (as. Kondracki), 40. Marchewka, 46. Cieślak (as. Stefaniak), 50. Marchewka (as. Sionkowski), 54. Kondracki (as. Sionkowski), 56. Sionkowski (as. Kondracki), 66. Kondracki (as. Jaszczak), 87. Sionkowski (as. Ossowski)

Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz (70’ Tkaczyński Oskar),Trzeboński Bartłomiej, Ciołkowski Michał (60’ Mielczarek Łukasz), Trzeboński Jarosław (50’ Filanowski Jakub), Stefaniak Norbert, Korpas Wiktor (60’ Jaszczak Jan), Cieślak Kamil, Kondracki Kacper (70’ Jakubiec Hubert), Ossowski Olaf, Mizera Kamil (10’ Marchewka Bartosz (50’ Kuśmierek Marcel), Sionkowski Kacper

Trener Adrian Teodorczyk
Kierownik Marek Cieślak

I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2004)
19.10.2019 r.
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 2:5 (0:2)
Bramki dla GKS: 16’ Kurzawa Ernest as. Michalski Patryk, 45’ Kurzydlak Dominik as. Żegota Marcel, 58’ Czyżewski Szymon, 69’ Kwiecień Filip, 85’ Woźniakowski Dawid as. Kurzawa Ernest

Skład drużyny: Pawlak Bartosz (70’ Gogul Konrad), Goss Dawid (75’ Pietryka Dawid), Marciniak Mateusz (70’ Jasiński Kamil), Michalski Patryk, Rubajczyk Dominik, Kurzydlak Dominik, Kwiecień Filip (75’ Kmiecik Dawid), Kępniak Dawid (60’ Woźniakowski Dawid), Kurzawa Ernest, Żegota Marcel (75’ Miarka Mateusz), Czyżewski Szymon (65’ Frączyk Kacper)

Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka

I LW Trampkarzy C2 (GKS 2006)
19.10.2019 r.
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 4:1 (1:1)
Bramka dla GKS: 13’ Raszewski Antek

Skład GKS: Bartek Pietruszka, Michał Domański, Olek Skrobek, Jakub Krawętek, Mateusz Jędrzejczyk, Filip Kwapiński, Mateusz Jaśkiewicz, Adam Łaski, Wojtek Sewerynek, Franek Węglewski, Antek Raszewski

Rezerwowi: Jarek Nowak, Jan Nowak, Franek Kołek, Bartosz Pietrasiak, Kamil Marciniec

Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak

I LW Młodzik D1 (GKS 2007)
20.10.2019 r.
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 2:4 (1:3)
Bramka dla GKS: Bartosz Kwaśnik 3’, Tobiasz Mras 32’

Skład GKS: Grzesiak i Gaspar - Irzykowski, Sokołowski, Pasieka, Sadziński, Kwaśnik, Mras, Pazera, Siwek oraz Wolankiewicz, Wróblewski, Stępień, Gurin, Szymczyk, Jasiczek, Szczepocki

Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski, Dominik Mras

OL Młodzik D2 (GKS 2008)
20.10.2019 r.
GKS Bełchatów - Świt Kamieńsk 6:1
Bramki dla GKS: Wilk 6, Polek 12’, Gembicki 45’, 51’, 59’, Papuga 15’

Skład GKS: Sobczyk - Pawełoszek, Koszur, Pietrzak - Wilk, Matysiak, Gembicki - Polek, Papuga

Grali również: Pawlak, Koszela, Gryś, Sinkiewicz, Rymarczyk

Trener Piotr Kurzawski

Liga Orlik E1 grupa IX (GKS 2009)
19.10.2019 r.
UKS FA Bełchatów - GKS Bełchatów 7:2 (4:2)
Bramki dla GKS: Rorat, Wojtala

Skład GKS: Malecki Szymon, Wojtala Igor, Majchrzak Igor, Szulc Jakub, Woszczyk Kacper, Świątek Igor,  Rorat Iwo, Kotlarek Michał, Maciąg Stanisław, Wesołowski Szymon, Piotrowski Szymon, Martyniak Maciej, Jankowski Igor, Szczepanik Adrian
Trener Michał Krawczyk
Kierownik Piotr Wojtala

Liga Orlik E1 grupa X (GKS 2010)
19.10.2019 r.
UKS Gmina Rozprza - GKS Bełchatów 6:7
Bramki dla GKS: Rożentalski 2, Sobolewski T. 2, Kostrzewa, Salon, Borzęcki

Skład GKS: Kupiec, Słowikowski, Gradowski, Kostrzewa, Niewiadomski, Rożentalski, Sobolewski T, Borzęcki, Salon

Trener Bartłomiej Kondracki

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-11-23
12:40
D
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-12-01
12:40
W

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1053613