Komentarze trenerów po niedzielnym meczu

Radosław Mroczkowski: - GKS dziś bardzo fajnie się zaprezentował, był zespołem bardzo szczelnym i dobrze zorganizowanym, trudno było nam stworzyć sytuację. Będę kibicował temu klubowi, bo jest z mojego regionu, jeżdżę często na ich mecze i życzę, by 1 liga tam została i by lepiej się im wiodło.

Rafał Ulatowski: - Przegraliśmy z zespołem, który stworzył więcej sytuacji i potrafił je zamienić na bramki. O wyniku zadecydował początek drugiej połowy, gdzie w przeciągu pięciu minut Sandecja utwierdziła się w przekonaniu, że może zdobyć bramkę i to zrobiła. Dążyliśmy z całych sił, by wyrównać, mieliśmy sytuację Alena Ploja na 1:1, ale nic nie wpadło. Dziękuję kibicom, którzy jeżdżą za nami cały czas, za słowa, które od nich usłyszałem, bo to bardzo buduje. Trzeba mieć głowę w górze.