Wyniki meczów juniorów z 5-6 października
Prezentujemy podsumowanie meczów ligowych z udziałem naszych juniorskich drużyn z minionego weekendu. W dziewięciu spotkaniach młodzi "Brunatni" byli górą, w czterech musieli uznać wyższość rywali. Bilans gol: 49-26 dla giekaesiaków.
I LW Junior Starszy A1 (GKS 2001/02)
6.10.2019 r.
Łódzki KS – GKS Bełchatów 5:4 (4:1)
Bramki GKS: 23’ Maciej Tomczyk (karny), 60’ Maciej Tomczyk (karny), 71’ Adam Sobczyk (as. Grabowiecki), 84’ Olaf Ossowski
Skład GKS: Glinkowski (46’ Wróblewski) - Grabowiecki, Piechura, Tomczyk, Kuliński, Bujak, Miarka (81’ Pawlak), Langier (61’ Góralczyk), Kaflowski (81’ Sztark), Ossowski, Sobczyk (87’ Olszewski)
Rezerwa: Pater i Szymczak
Trener Adam Konstańczuk
II LW Junior Starszy A1 (GKS 2002/2003)
5.10.2019 r.
Kolejarz Łódź – GKS Bełchatów 3:1 (1:0)
Bramka dla GKS: 81’ Piotr Adamczyk (karny)
Skład GKS: Tkaczyński - Jakubczyk (61’ Jakubiec), Pierzchała, Wenus (46’ Pater), Konstańczuk (14’ Terkiewicz), Adamczyk, Tomski (46’ Stolarczyk), Grabowiecki (46’ Filanowski), Mielczarek, Kuśmierek, Olszewski (46’ Ochocki)
Żółte kartki: Tkaczyński 16’, Stolarczyk 75’, Pater 90+3, 90+5,
Czerwone kartki: Filanowski 90+3, Pater 90+ 5
Kontuzje 12’ Konstańczuk, 90’ Mielczarek
Trener Adam Konstańczuk
I LW Junior Młodszy B1 (GKS 2003)
05.10.2019 r.
GKS Bełchatów - Pelikan Łowicz 8:1 (4:0)
Bramki dla GKS: 2. Kondracki (as. Mizera), 19. Sionkowski (as. Trzeboński B.), 23. bramka samobójcza, 36. Sionkowski (as. Kondracki), 63. Ossowski (as. Sionkowski), 78. Mizera (as. Marchewka), 79. Marchewka (as. Ossowski), 90. Kaflowski (as. Ossowski)
Skład GKS: Komar Kewin (60’ Wolankiewicz Mateusz),Trzeboński Bartłomiej, Ciołkowski Michał (60’ Kaflowski Mateusz), Trzeboński Jarosław (46’ Stemplewski Gustaw), Stefaniak Norbert (75’ Góralczyk Jeremiasz), Korpas Wiktor (60’ Ossowski Olaf), Cieślak Kamil, Kondracki Kacper (46’ Marchewka Bartosz), Przywara Oskar (46’ Jaszczak Jan), Mizera Kamil, Sionkowski Kacper
Trener Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak
I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2004)
5.10.2019 r.
Widok Skierniewice - GKS Bełchatów 2:1 (2:0)
Bramka dla GKS: 79’ Wrąbel Bartłomiej
Skład GKS: Gogul Konrad (60’ Pawlak Bartosz), Kurzydlak Dominik (46’ Pietryka Dawid), Michalski Patryk, Jasiński Kamil (46’ Jurczyk Paweł), Rubajczyk Dominik (55’ Marciniak Mateusz), Woźniakowski Dawid (46’ Wrąbel Bartłomiej), Kępniak Dawid, Kmiecik Dawid (46’ Kwiecień Filip), Kurzawa Ernest, Żegota Marcel (46’ Frączyk Kacper), Czyżewski Szymon
Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka
I LW Trampkarz Starszy C1 (GKS 2005)
5.10.2019
GKS Bełchatów - Pogoń Zduńska Wola 5:4 (2:2)
Bramki dla GKS: 9’ Wiktor Klauz (as. Urbaniak), 31’ Patryk Masiarek, 43’ Mikołaj Krzysztofik (as. Masiarek), 56’ Patryk Masiarek (as. Tomczyk), 71’ Wiktor Klauz (as. Frątczak)
Skład GKS: Kacper Foltyn - Mikołaj Kabziński, Jonasz Wiewiórowski, Adam Gryczka, Jakub Grałka, Oliwier Urbaniak, Patryk Masiarek, Grzegorz Tomczyk, Bartosz Frątczak, Mikołaj Krzysztofik, Wiktor Klauz
Grali także: Wiktor Wójcik, Wiktor Retkiewicz, Kacper Grzejdziak, Kacper Sobala, Tomasz Woch, Marcel Wawrowski, Dominik Retkiewicz
Trener Radosław Kozoń
Kierownik Tomasz Kabziński
I LW Młodzik D1 (GKS 2007)
5.10.2019 r.
GKS Bełchatów - Warta Sieradz 4:1 (2:1)
Bramki dla GKS: Alan Siwek 2’ (asysta Olivier Pasieka), Marcel Sadziński 18’, Bartosz Kwaśnik 45’ głową, Franek Szymczyk 51’ głową (as. Siwek)
Skład GKS: Grzesiak i Gaspar - Irzykowski, Sokołowski, Pasieka,Jasiczek, Zawiasa, Wróblewski - Sadziński, Kwaśnik, Mras, Pazera, Aksman, Szymczyk, Małocha - Siwek, Mazurek
Trener Mariusz Przybylski
Kierownik Dariusz Cienkowski
OL Młodzik D2 (2008)
GKS Bełchatów - RKS Radomsko 11:1
Papuga 12’, Polek 3’, 28’, 30’, Gembicki 13’, 32’, 47’, 57’, Matysiak 7’, 48’, Ciachorowski 60’
Skład GKS: Sobczyk - Koszur, Pietrzak, Pawełoszek, Matysiak, Polek, Gembicki, Papuga, Ciachorowski
Grali również: Wilk, Pawlak, Sinkiewicz, Gryś
Trener Piotr Kurzawski
Liga Orlik E1 grupa IX (GKS 2009)
5.10.2019 r.
UKS Grabka Grabica - GKS Bełchatów 7:2 (4:1)
Bramki dla GKS: Szulc 2.
Skład GKS: Malecki Szymon, Maciąg Stanisław, Wojtala Igor, Majchrzak Igor, Szulc Jakub, Woszczyk Kacper, Świątek Igor, Jankowski Igor, Rorat Iwo, Kotlarek Michał, Domagała Piotr, Wesołowski Szymon, Maciejewski Bartosz
Trener Michał Krawczyk
Kierownik Maciej Majchrzak
Liga Orlik E1 grupa X (GKS 2010)
5.10.2019 r.
GUKS Gorzkowice - GKS Bełchatów 2:13 (1:2)
Bramki dla GKS: Sobolewski Kuba 5, Wolańczyk 4, Kościelny 2, Pasternak, Terkalski
Skład GKS: Wódka Alan, Kurzawski Jan, Motyl Filip( kapitan), Pasternak Krystian, Zawieja Bartłomiej, Borzęcki Aleks, Sobolewski Kuba, Sobolewski Tomek, Kupiec Antoni, Terkalski Bartosz, Gradowski Aleksander, Wolańczyk Sebastian, Kościelny Piotr
Trener Bartłomiej Kondracki
Kierownik Sebastian Sobolewski