Menu
Logo
2liga
Pge

Mikrocykl przed meczem z Olimpią

Mikrocykl przed meczem z Olimpią

Od poniedziałkowego, popołudniowego treningu indywidualnego rozpoczną się przygotowania kadry GKS Bełchatów do sobotniego meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi z Olimpią Grudziądz.

W zajęciach nie weźmie udziału Viktor Putin, który w Bielsku-Białej doznał urazu stawu skokowego i przechodzi szczegółową diagnostykę oraz powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski U-19 Dawid Kocyła. W sobotę zabraknie na pewno pauzującego za dwie żółte kartki Pawła Czajkowskiego. Wraca natomiast Bartłomiej Bartosiak, którego nie było w kadrze na dwa ostatnie spotkania.

Na wtorek sztab szkoleniowy zaplanował dwie jednostki: o godz. 11 praca w sali fitness a o 17 na boisku nr 2 Miejskiego Centrum Sportu. W środę "Brunatni" będą trenować od godz. 11 na "dwójce".

W czwartek giekaesiacy spotkają się przed południem ponownie na boisku nr 2 a na godz. 18 piłkarze i trenerzy udadzą się do kina "Helios", by wraz ze swoimi fanami obejrzeć film "Joker" (o akcji TUTAJ). Przedmeczowy rozruch odbędzie się w piątek o godz. 17.

Mecz z Olimipią Grudziądz rozpocznie się w sobotę 12 października o godz. 17.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Wisła Puławy
Wisła
Puławy
2021-07-31
18:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2021-08-07
17:00
D
Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2021-08-14
13:20
W

Fotogalerie

teb

 

   

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW
 

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

Pge

PARTNERZY TECHNICZNI


 PARTNERZY MEDIALNIPARTNER MEDYCZNY 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1916807