Wyniki juniorskich meczów z 7-8 września
W miniony weekend odbyło się siedem meczów ligowych z udziałem drużyn GKS Bełchatów. Cztery z nich zakończyły się zwycięstwami młodych "Brunatnych", dwa remisami a jedno porażką. Zobaczcie podsumowanie spotkań.
I LW Junior Starszy A1 (GKS 2001/02)
07.09.2019 r.
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 0:8 (0:5)
Skład GKS: Wróblewski (46’ Glinkowski) – Sady (76’ Terkiewicz), Piechura, Madejczyk (46’ Langier), Kuliński, Zerka (46’ Szymczak), Miarka, Pawlak (76’ Stolarczyk), Olszewski (76’ Kaliszuk), Sobczyk (46’ Sztark), Bujak
Trener Adam Konstańczuk
I LW B1 (GKS 2003)
07.09.2019 r.
Stal Niewiadów - GKS Bełchatów 0:3 (0:1)
Bramki dla GKS: 15. Cieślak (as. Sionkowski), 50. Sionkowski (as. Kondracki), 68. Kondracki (as. Mizera)
Skład GKS: Wolankiewicz Mateusz, Korpas Wiktor (65. Mielczarek Łukasz), Ciołkowski Michał, Trzeboński Jarosław (60. Stemplewski Gustaw), Stefaniak Norbert, Góralczyk Jeremiasz (55. Jaszczak Jan), Cieślak Kamil, Kondracki Kacper (70. Marchewka Bartosz), Przywara Oskar (50. Ossowski Olaf), Sionkowski Kacper, Trzeboński Bartłomiej (45. Mizera Kamil)
Na ławce pozostał Tkaczyński Oskar
Trener Adrian Teodorczyk
Kierownicy: Marek Cieślik i Mariusz Filanowski
I LW Junior Młodszy B2 (GKS 2004)
7.09.2019 r.
GKS Bełchatów – AKS SMS Łódź 3:2 (0:2)
Bramki dla GKS: 48’ Kurzydlak as. Kurzawa, 73’ Wożniakowski as. Kurzawa, 75’Goss
Skład GKS: Gogul Konrad (46’ Pawlak Bartosz), Kurzydlak Dominik (80’Rubajczyk Dominik), Michalski Patryk (65’Retyk Adam), Jasiński Kamil, Goss Dawid, Kępniak Dawid (46’Woźniakowski Dawid), Kmiecik Dawid (46’Kwiecień Filip), Sarnik Szymon (46’ Frączyk Kacper), Kurzawa Ernest (75’ Miarka Mateusz), Żegota Marcel, Czyżewski Szymon
Trener Dawid Ciupiński
Kierownik Krystian Pietryka
I LW Trampkarz Starszy C1 (GKS 2005)
8.09.2019 r.
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:1 (1:1)
Bramka dla GKS: 34’ Patryk Masiarek (as. Tomczyk)
Skład GKS: Wiktor Wójcik - Eryk Świątek, Jonasz Wiewiórowski, Adam Gryczka, Bartosz Frątczak, Oliwier Urbaniak, Patryk Masiarek, Kacper Grzejdziak, Kacper Sobala, Wiktor Klauz, Mikołaj Krzysztofik
Grali także: Grzegorz Tomczyk, Dominik Retkiewicz
Na ławce pozostali: Kacper Foltyn, Mikołaj Kabziński, Kacper Markiewicz
Trener Radosław Kozoń
Kierownik Tomasz Kabziński
I LW Trampkarzy C2 (2006)
7.09.2019 r.
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 2:1 (1:1)
Bramki dla GKS: 6’ Wojtek Sewerynek (asysta Franek Węglewski), 69’ Jakub Szczepański (asysta Franek Węglewski)
Skład GKS: Jarek Nowak, Michał Domański, Olek Skrobek, Jakub Krawętek, Jakub Szczepański, Mateusz Jaśkiewicz, Filip Kwapiński, Adam Łaski, Wojtek Sewerynek, Franek Węglewski, Marcel Urbański
Rezerwowi: Bartek Pietruszka, Mateusz Jędrzejczyk, Franek Kołek, Kamil Marciniec, Wiktor Kaczmarek, Bartek Pietrasiak, Antek Raszewski
Trener Marcin Węglewski
Kierownicy: Grzegorz Jaśkiewicz, Jarosław Pietrasiak
I LW Młodzik D1 (GKS 2007)
7.09.2019 r.
Widzew Łódź – GKS Bełchatów 3:3 (3:2)
Bramki dla GKS: 22’ Tobiasz Stępień (as. Franek Szymczyk), 23’ Alan Siwek, 40’ Bartek Kwaśnik
Skład GKS: Grzesiak i Gaspar - Irzykowski, Sokołowski, Pasieka - Sadziński, Kwaśnik, Mras, Pazera, Szymczyk, Gurin, Stępień – Siwek oraz Wolankiewicz, Jasiczek i Wróblewski.
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
OL Młodzik D2 (GKS 2008)
7.09.2019 r.
GKS Bełchatów - Vis Gidle 33:0
Bramki dla GKS: Gembicki 1’, 2’, 34’, Papuga 3’, 4’, 32’, 33’, 58’, Pietrzak 12’, 29’, Pawełoszek 7’, 9’ 11’, 30’ , 44’, Matysiak 15’, 22’, Masapust 5’, Ciachorowski 19’, Rymarczyk 39’, 40’, Sinkiewicz 47’, 49’, Pawlak 60’, Polek 14’, 17’, 18’, 37’, 56’, 53’, Koszur 12’, 34’, 48’
Skład GKS: Sobczyk - Koszur, Pietrzak, Pawełoszek, Matysiak, Gembicki, Ciachorowski, Masapust, Papuga
Grali również: Pawlak, Polek, Rymarczyk, Sinkiewicz
Trener Piotr Kurzawski
Fot. Piotr Tokarczyk