"Berek" zabiera punkty rezerwom

W rozegranym na boisku nr 2 MCS meczu 4. kolejki Piotrkowskiej Klasy "A" drużyna GKS II Bełchatów zremisowała ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów 2:2 (0:0). To drugi z rzędu taki wynik naszych rezerw.

W pierwszej połowie nie padły żadne gole a spotkanie nie przyniosło większych emocji. Te pojawiły się po zmianie stron. Najpierw Filip Śliwiński ze Zjednoczonych po długim rajdzie wyłożył piłkę Jackowi Berensztajnowi na trzeci metr i goście objęli prowadzenie. Wyrównanie przyszło w 67. minucie po pieknym trafieniu Damiana Michalaka z rzutu wolnego z około 30. metra. Na prowadzenie młody zespół "Brunatnych" wyprowadził Emile Thiakane, któremu asystował Michalak. Z jeszcze większej odległości niż "Micha" przymierzył w samej końcówce "Berek", który popisał się "petardą" z wolnego, po której futbolówka od poprzeczki przekroczyła linię bramkową.

GKS II Bełchatów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:2 (0:0)
Damian Michalak 67., Emile Thiakane 78. – Jacek Berensztajn 56., 87.

Skład GKS II: Mikołaj Glinkowski - Filip Morkowski, Kacper Bałamącek, Maciej Tomczyk, Jakub Chudzik - Damian Michalak, Bartosz  Łudczak, Miłosz  Nowak, Olaf Hajdasz, Maciej Miedwiediew (46’ Bartosz  Grabowiecki), Emile Thiakane