Rezerwy odpadają w półfinale

Pomimo prowadzenia po golu Albina Maciejewskiego i kilku stworzonych sytuacji drużyna rezerw przegrała w półfinale Pucharu Polski na szczeblu województwa łódzkiego z Wartą Sieradz aż 1:5 (1:1, 0:4). Wszystko, co najgorsze, miało miejsce w dogrywce, do której Warta zasłużenie doprowadziła dzięki bramce z 76. minuty.

Do dodatkowym czasie gry w 95. minucie za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić zawodnik GKS Tomasz Kolus. Dwie minuty później goście objęli prowadzenie, które podwyższyli w 101. miucie, kiedy strzał z rzutu karnego wprawdzie obronił Kamil Bruchajzer, ale przy dobitce nie miał szans. Ta bramka podcięła skrzydła młodym "Brunatnym", którzy pozwolili trzecioligowcowi za zobycie jeszcze dwóch goli i pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski. Niemniej, mając na uwadze bardzo absorbujące rozgrywki w IV lidze, trzeba pogratulować naszej ekipie za dotarcie tak daleko.

PGE GKS II Bełchatów - Warta Sieradz 1:5
Albin Maciejewski 12. - Michał Bogdan 76., 109., Bartosz Narożnik 97., Rafał Serwaciński 101., 117.

Kamil Bruchajzer - Jakub Paluszkiewicz, Grzegorz Kowalski (102. Mateusz Orski), Marcin Wdowiak, Marcin Szóstakiewicz - Mikołaj Bociek, Michał Sitarz - Michał Lewandowski (67. Jacek Bloch), Albin Maciejewski, Piotr Góralczyk (77. Tomasz Kolus) - Maciej Łabędzki (75. Bartosz Wrzosek)