PP: Dwa awanse "Brunatnych"

Po środowym meczach dwie drużyny GKS Bełchatów uzyskały awans do IV rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Dużych emocji ponownie dostarczyła rywalizacja z udziałem rezerw GKS, które do przerwy przegrywały z lokalnym rywalem 0:3, by wygrać po golu z ostatniej minuty. Zespół GKS 2003 (junior młodszy) „pomścił” starszych kolegów i wysoko pokonał Astorię Szczerców.

GKS II Bełchatów - Zjednoczeni Bełchatów 4:3 (0:3)
Bramki dla GKS: 45. Damian Warnecki (asysta Damian Michalak), 65. Maciej Tomczyk  (asysta Damian  Michalak), 87. Filip Morkowski (asysta Miłosz Nowak), 90. Maciej Tomczyk (asysta Damian Michalak).

Skład GKS: Mikołaj Glinkowski - Filip Morkowski, Kacper Bałamącek, Paweł Zerka (46.  Maciej Tomczyk), Bartosz Madejczyk - Miłosz Nowak, Jakub Chudzik, Damian Michalak, Olaf Hajdasz, Bartosz Grabowiecki (65. Maciej  Miedwiediew ) - Damian Warnecki

Trener Przemysław Przybylski
II trener Zygmunt Łuszcz
Kierownicy: Krzysztof Nowak i Grzegorz Łudczak

GKS Bełchatów 2003 - Astoria Szczerców 7:3 (3:2)
Bramki dla GKS: 10. Cieślak (as. Przywara), 15. Trzeboński B., 45. Kondracki (as. Cieślak), 47. Kondracki (as. Trzeboński B.) 49. Kondracki (as. Trzeboński B.), 55. Trzeboński B. (as. Kondracki), 67. Kondracki (as. Trzeboński)

Skład GKS: Komar Kewin (85. Wolankiewicz Mateusz), Przywara Oskar, Ciołkowski Michał , Trzeboński Jarosław, Stemplewski Gustaw (60. Korpas Wiktor), Góralczyk Jeremiasz (75. Mielczarek Łukasz), Cieślak Kamil (55. Jaszczak Jan), Kondracki Kacper, Mizera Kamil (65. Kaflowski Mateusz), Marchewka Bartosz (45. Ossowski Olaf), Trzeboński Bartłomiej (80. Filanowski Jakub)