Menu
Logo
Fortuna
 

Nowe numery na sezon 2019/20

Nowe numery na sezon 2019/20

W kadrze PGE GKS Bełchatów na nowy sezon mamy pięciu nowych zawodników z "zewnątrz", jeden powrót i czterech zawodników z CLJ U-18. Poznajmy ich numery na rozgrywki Totolotek Pucharu Polski i Fortuna 1 Ligi.

W porównaniu do rundy wiosennej minionego sezonu żaden z zawodników, którzy zostali w ekipie "Brunatnych" nie zmienił swojego numeru. Dawid Flaszka, który wrócił z wypożyczenia z Sandecji Nowy Sącz, będzie ponownie występował z numerem "10". Pozyskani z Elany Toruń Michał Kołodziejski i Krzysztof Wołkowicz przejęli "zwolnione" przez Damiana Michalskiego i Hubert Tylca numery "5" i "9". Przybyły ze Znicza Pruszków Adrian Małachowski wziął "19" po Patryku Mularczyku, a Mateusz Marzec, którego ostatnim klubem była Olimpia Grudziądz zagra z "20" na koszulce po Patryku Rachwale. Numer "18" wybrał z kolei wypożyczony z UKS SMS Łódź Maciej Mas.

Grupa młodszych zawodników, którzy znaleźli się w kadrze pierwszego zespołu a jeszcze wiosną występowali w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18, wybrała następujące numery: Kewin Komar "22", Bartłomiej Lisowski "45", Damian Michalak "30" i Dawid Kocyła "6".

Co istotne, w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi, na koszulkach widnieć będą nazwiska zawodników a numerów nie można zmieniać w trakcie sezonu.
 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Odra Opole
Odra
Opole
2019-08-21
19:00
D
Sandecja Nowy Sącz
Sandecja
Nowy
Sącz
2019-08-25
17:00
W
Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2019-09-01
17:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


 

PARTNER MEDIALNY

belsportbelsport

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 902368