Menu
Logo
Fortuna
 

IX Piknik i Prezentacja 26 lipca!

IX Piknik i Prezentacja 26 lipca!

Dzień przed pierwszym domowym meczem ligowym nowego sezonu odbędzie się IX edycja Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów połączona z Prezentacją Drużyn.

Ta wyjątkowa impreza, organizowana dla kibiców i zawodników „Brunatnych” przez górniczy klub, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów, odbędzie się w piątek 26 lipca na Placu Narutowicza. Początek wspólnej zabawy o godz. 18:00.

Piknik rodzinny to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez miasta i która przyciąga całe pokolenia chętnych do zabawy kibiców i sympatyków górniczego klubu.

W tym roku cała impreza odbywać się będzie w dwóch częściach Placu Narutowicza. Od 18 do 19:45 będziemy się bawić w części „parkowej”, by następnie przenieść się przed scenę PGE MCK Gigantów Mocy, aby poznać m.in. skład PGE GKS Bełchatów na sezon 2019/2020 (ok. godz. 20:30).

Plac Narutowicza będzie tego dnia tętnił energią "Brunatnych" oferując mnóstwo darmowych atrakcji od dmuchanych zjeżdżalni po watę cukrową, wiele konkursów i ciekawych występów. Mamutowe Disco, mini boiska do piłki nożnej i spotkanie z zawodnikami wszystkich drużyn GKS Bełchatów to najważniejsze atrakcje, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas IX Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów.

Nie zabraknie również namiotu Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Jak co roku swój namiot z gadżetami zorganizują kibice, dzięki wsparciu których ta świetna impreza może się odbywać.

Szczególną prezentację przygotują również zapaśnicy GKS Bełchatów, którzy na wielkiej macie przedstawią tradycyjny trening i udzielą informacji dotyczących tej fantastycznej dziedziny sportu. Ale to nie koniec zmagań na macie, bo zobaczymy również pokazy innych sztuki walki.

Udostępnione zostanie również mini boisko do gry w piłkę nożną, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez profesjonalnego DJ-a.

Punktem kulminacyjnym Pikniku będzie oczywiście tradycyjne wyjście na główną scenę pierwszej drużyny PGE GKS Bełchatów, poprzedzone prezentacją wszystkich roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mieli czas na tradycyjne selfie z ulubionym zawodnikiem czy rozmowę o nowym sezonie.

Impreza będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa. Współorganizatorem wydarzenia jest MCK Bełchatów. Serdecznie dziękujemy!

Już teraz zarezerwujcie sobie czas na piątek 26 lipca na obowiązkowy Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów! Dzień później, o godz. 19:00 rozpocznie się pierwszy mecz "Brunatnych" w nowym sezonie a rywalem będzie Stomil Olsztyn. 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Chrobry Głogów
Chrobry
Głogów
2020-06-05
20:10
W
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie
Sosnowiec
2020-06-13
17:40
D
Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka
Chojnice
2020-06-17
18:00
D

Fotogalerie

fortuna

 

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW


SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria Olimpia 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1303407